reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

A jak myślicie lekarz w 15 tygodniu powiedział że chłopak ale widziałam coś podobnego u dziewczyny i były to spuchnięte wargi. Co sądzicie o tym ? Może być to dziewczyna?Zobacz załącznik 1631352
Oj zdecydowanie to jest chlopak :D
Tak wyglądał mój w 16 tygodniu, w 23 nadal nic nie odpadło i nie odpadnie hihi
 

Załączniki

  • 20240503_125813.jpg
    20240503_125813.jpg
    749,5 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Hej mamusie ❤️ jak się czujecie ? Ja mam termin 21-27 wrzesień. Co chwilę zmieniają mi j już mnie to zaczyna denerwować 😁😁
 
Dzień dobry w tą okropną pogodę!
Macie jakieś plany na dzisiaj? Ja się wezmę za ogólne porządki, muszę trochę się poruszać, bo kg idą nieubłagalnie do góry;( ja się wazę co tydzień i pokazało mi już od początku ciąży 4kg. A jak tam u Was dziewczyny? Czy Was tez to stresuje jak mnie? Czy sie tym nie przejmujecie ?
Miłego dnia
Ja z 52 schudłam do 47... Teraz ważę 49.5-50. więc mimo że to posty miesiąc to nadal na minusie...

Ja planować nic nie mogę. Dużo leżeć, robić tylko to co muszę, zero spacerów bo od razu brzuch twardy... A na pokładzie 2 latek
 
Hej mamusie ❤️ jak się czujecie ? Ja mam termin 21-27 wrzesień. Co chwilę zmieniają mi j już mnie to zaczyna denerwować 😁😁
Hej, kto zmienia? Z tego co wiem to trzyma się tego terminu z OM lub USG genetycznego (tego w pierwszym semestrze) jeśli różni się od OM o więcej niż 7 dni. Później już maluchy przybierają w różnym tempie ale termin się chyba nie powinien zmieniać 🤔
 
Hej, kto zmienia? Z tego co wiem to trzyma się tego terminu z OM lub USG genetycznego (tego w pierwszym semestrze) jeśli różni się od OM o więcej niż 7 dni. Później już maluchy przybierają w różnym tempie ale termin się chyba nie powinien zmieniać 🤔
Na początku był 21 według miesiączki. Na pierwszych prenatalnych 27... Zobaczymy co teraz powie 13 Maja 😁
 
reklama
Do góry