reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Ja wszystko co kupilam to się przydało nie kupowałam za dużo rzeczy tylko te podstawowe i najważniejsze np wanienki, ręczniki , kocyki , pościel , kosmetyki no i oczywiście wózek .. na początku nie kupowałam laktatora ale później się jednak przydał. Pozdrawiam
 
Nie wiem jak u was w szpitalach, np. ale u nas nie bierze się ciuszków do szpitala one ubierają je w swoje wyparzone, a tylko do wyjścia przywozi się ciuszki do ubrania. Pamiętam pierwszy raz jakie to stresujące przebrać dziecko i te małe rączki, nóżki i główeczka.
 
Ja też nie brałam ciuszki do szpitala dawali swoje , warto mieć do szpitala podkłady poporodowe na łóżko .... pamiętam też pierwsze przebieranie ale panie położne się nie cyckaly raz dwa i dziecko było przebrane a ja robiłam to delikatnie heh
 
ja rodze za 2,5 mca a prawie nic poza ciuszkami nie mam..
chyba wlasnie dostalam ataku paniki :p
 
reklama
Do góry