reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzdęty brzuch ? Wystający brzuch pod biustem

Dołączył(a)
4 Lipiec 2023
Postów
7
Hej . Jak widać na załączonym obrazku mój brzuch pod biustem jest większy niż brzuch pod pępkiem . Mam wrażenie jakby mi wypychało żołądek . Jakbym połknęła balon … robi się tam taki wielki guz … zazwyczaj dzieje się tak po jedzeniu .. Zastanawiam się czy to problemy z jelitami i trawieniem , Czy to normalne w ciąży ? Jestem w 16+ 2 tygodniu . A może polecacie coś na prace jelit w ciąży ?
 

Załączniki

  • F120EE41-16F6-4FEF-A3C2-4DB38E7324EE.jpeg
    F120EE41-16F6-4FEF-A3C2-4DB38E7324EE.jpeg
    636,3 KB · Wyświetleń: 316
reklama
Generalnie objawy typowo ciążowe czyli wzdęcia do tego np u mnie dochodzi ból jelit,jestem troszkę grubsza dlatego u mnie bardziej się to zaokrągla.Ja czuję dużą ulgę odkąd biorę Espumisa,n ,nie musisz 4 razy dziennie tak jak w ulotce ja biorę rano i wieczorem albo wieczorem i wtedy kiedy mnie boli brzuch i meeega ulga, momentalnie wszystko zaczyna pracować 😄😅
 
Do góry