reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

reklama
Lewa dolna piątka jest, już całkiem spora ;-) Z prawej strony teraz idzie - Oli bez przerwy majstruje tam paluszkiem!
 
wielkie gratulacje dla Olika!

u nas też się przebijają jeden za drugim, dziąsełka napuchnięte jakby Etna miałą wybuchnąć. a i marudna Zuzia przy okazji.
 
No i chyba prawa dolna piątka też już się wyrżnęła ... wczoraj chciałam sprawdzić swoim palcem - baaaardzo bolesne doświadczenie!!
Nie miałam pojęcia, że te ząbki są takie ostre! A jaki ścisk!! Aż miałam spuchnięty palec, a ślad po górnej czwóreczce jest jeszcze dzisiaj widoczny na mym palcu!
 
to ja Ci ciotka zazdroszcze, zes dopiero teraz poznala moc zebow synowych... ;-)

ja jestem notoryznie podziabana i to nie tylko w palce (rak i nog), ale i w dupe, w uda, w cycki, w poliki, wszedzie gdzie tylko ten maly paskud jest w stanie dotrzec z paszcza... a najgorsze, ze on tak uczucia okazuje, wiec nie mam sumienia z tym walczyc na razie... :-)
 
A ja już sama nie wiem ile Tymianek ma zębów. Mały łobuz nie pokaże paszczęki i już. Z tego co jednak udało mi się podczas zabawy zauważyć, to trzy dni temu pojawiła się lewa dolna trójka, a dzisiaj prawa górna trójka .... a może coś jeszcze :-D
 
Właśnie wypatrzyłam Natalce kolejnego zęba, lewa górna czwórkę, póki co jest jedna część nad dziąsłem, więc jeszcze trochę to potrwa.
 
reklama
Mój błąd - są dwie nowe czwórki, po obydwóch stronachna górze. Lewej jest dużo węcej niż myslałam, a prawej też całkiem, calkiem sporo. Już wiem skąd to marudzenie ostatnie.
 
Do góry