reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:):)

My jeżdzimy w spacerówce juz jakis drugi miesiac, bo niestety gondola nie wytrzymala Zuzy rozmiarów:-D kupowalismy wielofunkcyjny zeby nie musiec od razu nowego kupowac, widze ze nie tylko mamy problem z malym bagaznikiem:-) dlatego od razu patrzylismy czy sie zmiesci.My mamy chicco trio, i jest fajny, łatwy w złożeniu, nie jest ciezki,ma rozkladane oparcie do lezenia, i szelki, osłone na nozki nawet sama czasem jezdze pks-em i daje sobie rade, tylko ze to spacerowka od wielofunkcyjnego.Ale byłam wczoraj w sklepie i widziałam fajna spacerówke tez z tymi bajerami, raczej lekka i mala po złozeniu, za 495zł.
 
reklama
Bara to prawda! My też mamy wózek chicco trio i jest super.Spacerówka mieści mi się w bagażniku w seicento i jest lekka, łatwa w rozkładaniu a poza tym możesz na niej zamontowć fotelik samochodowy a to dla mnie jest ważne. My jeszcze nie używamy spacerówki, ale lada dzień będzie już w użyciu.
 
widze ze graco w przewadze ;-)ja tez mam spacerowke graco na razie super sie sprawdza jak wybieralam chodzilo mi glownie o wage bo mieszkam na 4 pietrze bez windy a najczesciej jestem sama i musze wnosic i znosic sama:-pmam graco spree
 
My dzisiaj bylismy w sklepie, wózek wybrany, tatuś jak będzie wracał z pracy, to kupi go córeczce :-).Jak to zwykle ze mną bywa, zdanie zmieniam co 5 minut, więc w końcu wybrałam BabyDreams Rider.Fajny,po złożeniu mało miejsca zajmuje,wygodny też,Oliwka posiedziała w nim, pojeździła po sklepie i nie narzekała ;-).Ładnie wygląda :-), do twarzy w nim Oliwce :laugh2:.Fajnie się prowadzi (zobaczymy później jak będzie na nierównej powierzchni).Jak już przetestuję, to napiszę jakie wrażenia :tak:
 
No więc - pierwsza próba - pomyślna :tak:.Wózeczek fajnie się prowadzi, Oliwka szczęśliwa bo więcej widzi.Tylko dziwnie trochę z tymi skrętnymi przednimi kółkami, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia :-).No i nawet lekki jest.I łatwo się go składa, mało miejsca w bagażniku zajmuje.Na razie - bez zastrzeżeń :tak::-)
 
Hej! mam dylemat co do wózka jaki mam kupic, może ktoś mi coś doradzi. Interesuje mnie wózek który waży max 8kg, ma rozkładane oparcie najlepiej do pozycji leżącej, szerokie siedzisko (min.33-34cm), posiada folie przeciwdeszczowa i okrycie na nóżki, najlepiej do kwoty 400zł !!!!Jak narazie znalazłam wózek firmy HAUCK. Może ktoś ma ten wózek? czy warto go kupowac?
 
A ja z kolei mam pytanie o opinie na temat Coneco polo. Ostatnio go sobie obejrzałam w jednej hurtowni, kosztuje tyle samo co baby design travel, tak sie chyba nazywa, a wygląda lepiej. Niestety nie było z nami Martynki więc nie chciałam w ciemno kupować, ale wydaję się, że jest solidny i ma regulowaną wysokość rączek co dla mnie i mojego m byłoby udogodnieniem.
 
reklama
Do góry