reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia ślubne mamuś styczniowych

moja siorka miala próbne i makijaz i fryzure i jak poszła to babki podniosly cene o 20 zl na kazdym :baffled::dry: no ale nie kłocila sie zbytnio bo bala sie ze cos jej spierdziela w dniu slubu:baffled:

Ale chamstwo :szok::crazy::wściekła/y:

Ja przy pierwszym ślubie byłam na próbnym czesaniu, ale w dniu ślubu fryzjerka zrobiła mi inną fryzurę ... zdecydowanie lepszą i lepiej pasującą do mnie :-D A przy drugim ślubie (tym ostatnim ;-):-D:rofl2:) byłam u fryzjera, ale dopiero w dniu ślubu :tak::-D Za to makijaż robiłam sobie zawsze sama :tak::-D Tak właściwie ostatnio malowałam się właśnie na swój ślub, czyli w kwietniu zeszłego roku :-( A ja tak lubię się malować :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Geperty zdjecia sliczne a nozka fiu fiu pieeeeekna. Chyba jak wszyscy wygladacie na bardzo szczesliwych.
Jezeli chodzi o probna fryzure i makijaz to niestety nie bylo na to czasu wiec robilismy to tylko raz w dniu slubu ale i tak bylam bardzo zadowolona bardziej z makijazu niz z fryzury ale co tam wazne ze na zdjeciach wyglada super.
 
Geperty ... :szok::szok::szok: ... wyglądałaś ślicznie ... pięknie ... przepięknie :-):-):-) Cudne fotki fiu ... fiu ... :tak:

A co do czesania i makijażu w dniu ślubu ... to ja wszystko robiłam :szok: ... sama :-D:-D:tak:. Do fryzjera umówiłam się raz na 6 m-cy przed ślubem ... i potem już mi się nie udało do niego dotrzeć, bo było nie po drodze ;-), ślub trafił akurat na bardzo intensywny etap mojego życia ... na nic czasu nie miałam :zawstydzona/y:;-)
 
Ostatnia edycja:
witam

trochę stary temat, ale widzę, że zdjęcia ze ślubu są bardzo ładne, jaką firmę polecacie? niedługo wychodzę z mąż i szukam profesjonalnego fotografa, najlepiej z Krakowa, do tej pory mam na oku jedną firmę, zdjęcia ślubne, które oglądałam w ich wykonaniu na prawdę mnie zachwyciły, może korzystałyście z usług tej firmy?

pozdrawiam
 
Witam:)
Wklejam kilka moich zdjęć ślubnych z 18.10.2008 :)
87d556c184ebad09med.jpg

:)
17405e6cf33cfe3amed.jpg

:)
76c5f54a2de8a0e4med.jpg

:)
b80d9d633969dd5amed.jpg

:)
9c03ab25a1d54e54med.jpg

:)
6a02582087bf7ef8med.jpg

:)
a68b2f9ad9d1a23amed.jpg
 
reklama
Do góry