reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych dzieci

reklama
u nas niewiele leków testujemy bo na całe szczęście nie trzeba - jedynie katarek - nasivin , teraz tran na wzmocnienie , kupiłam na wszelki wypadek nurofen.
 
No to u nas tak jak u Kasiu, tylko że tranu nie daje :baffled: a Kasiu powiedz mi jaki Ty tran dajesz? bo wiem że są też jakieś żeli- ale ohydne bo smakują jak ryba... :-p
 
Ja kupiłam jakiś smakowy w butelce tran islandzki o smaku owocowym , ujdzie w smaku.
Zamiast tranu polecam też multisanostol - testowany na Weronice - są już dla takich roczniaków i jest tańszy troszkę i lepszy w smaku.
 
U nas tez nasivin na katar bardzo pomaga.
A jesli chodzi o przeciwbolowe/przeciwgoraczkowe to zawsze daje paracetamol w czopkach lub syropie-tu najbardziej zalecany.No i kiedys czytalam w niezaleznym czasopismie dla konsumentow,ze paracetamol jest najbezpieczniejszym ze wszystkich srodkow przeciwbolowych.
Chociaz nie powiem,bardzo zacheca takie wielostronne dzialanie nurofenu.
 
U nas na katar... aspirator, sól morska z Nivea i Nasivin 0.01%, ale można juz podawać 0.25%...

Na ząbki stosuję bobodent, a ja bardzo mi grandzi, to daję jej Ibum syropek.

Na odparzenia daję jej Lakcid i smaruję odparzone miejsca Tormentiolem. Przechodzi prawie od razy :tak:
 
reklama
Ja ostatnio uzywam Sudocrem i bardzo sie sprawdza.Tormentiol jest rzeczywiscie bardzo skuteczny,ale ponoc nie powinno sie go czesto stosowac.U nas w zlobku jest.
 
Do góry