reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwalniająca beta na samym początku ciąży - cp?

Tak, też tak kojarzę. Myślę, że on się pojawi. Bardziej chodzi mi o ten duży pęcherzyk żółtkowy, że on chyba jest za duży... wychodzi na to, że pecherzyk żółtkowy zajmuje połowę ciążowego...
To może być kwestia ujęcia... Myślę, że najlepiej poczekaj na wizytę u dobrego gina. Te początkowe USG są ciężkie, trzeba mieć i umiejętności, wiedzę, doświadczenie i jeszcze dobry sprzęt. :)
 
reklama
To może być kwestia ujęcia... Myślę, że najlepiej poczekaj na wizytę u dobrego gina. Te początkowe USG są ciężkie, trzeba mieć i umiejętności, wiedzę, doświadczenie i jeszcze dobry sprzęt. :)
Wiesz, też mi się tak wydaje, że wczesne usg to nie jest tak "a zmierzę to jakoś tak, jak wyjdzie". Z perspektywy czasu widzę, że te usg u młodych lekarzy w kontekście moich słabych przyrostów bety wcale mi nie pomogły, wręcz przeciwnie. Chciałam się jakoś uspokoić a coraz bardziej się tym nakręcam... serio, wczoraj miałam nadzieję na spokojną majówkę, na zasadzie "czy coś się chociaż w tym pęcherzyku pojawiło", a tymczasem rozkminiam...
 
Beta spada więc niestety jest to biochem. Skontroluj ją jeszcze po kilku dniach czy nadal spada.
Idę jutro na jeszcze jedno badanie żeby potwierdzić że cały czas spada.. mam nadzieję, że macica sama się oczyści..na razie zero objawów żeby działo się coś złego, zero plamien, skurczy..
 
Idę jutro na jeszcze jedno badanie żeby potwierdzić że cały czas spada.. mam nadzieję, że macica sama się oczyści..na razie zero objawów żeby działo się coś złego, zero plamien, skurczy..
Na krwawienie czasami troche trzeba poczekać. Zgłoś się do ginekologa, może skieruje Cię na wywołanie tabletkami jeśli nic nie ruszy w ciągu najbliższych dni.
 
reklama
Do góry