reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia w 2 trymestrze

Ze mną w szpitalu leżała dziewczyna, ja wylądowałam w lutym, ona już leżala od listopada. Odklejala jej się owodnia. Lekarze nie wiedzieli, czemu krwawi, dopiero jeden profesor odkrył, co się dzieje.

Nie ma w ciązh bezpiecznego plamienia czy krwawienia. Zwłaszcza takiego niewiadomego pochodzenia.
Czasami to tylko pękające naczynka tylko że wtedy to plamienie nawraca
 
reklama
Ze mną w szpitalu leżała dziewczyna, ja wylądowałam w lutym, ona już leżala od listopada. Odklejala jej się owodnia. Lekarze nie wiedzieli, czemu krwawi, dopiero jeden profesor odkrył, co się dzieje.

Nie ma w ciązh bezpiecznego plamienia czy krwawienia. Zwłaszcza takiego niewiadomego pochodzenia.
U mnie właśnie wczoraj we wszystkich badaniach nic niepokojącego nie wyszło i wszyscy mi na oddziale mówią że trzeba się z tego cieszyć i przede wszystkim żebym przestała się aż tak stresować, a to chyba najtrudniejsze:(
 
Mnie jak za każdym razem przyjmowali nawet na obserwację to zakładali od razu wenflon i pobierali krew i męczyli a jak u Ciebie wygląda taka obserwacja?
tydzień temu założono mi wenflon ale nawet z niego nie skorzystano. Natomiast wczoraj bez wenflonu. Sama obserwacja wygląda tak że leżę, leżę, leżę. Dostaje nospe i luteinę, zbieram wkładki🙈 oczywiście obchód dwa razy dziennie, czasem w ciągu dnia zajrzy do mnie lekarz i zapyta co tam jak tam. Tylko najgorszy ten dłużący się czas :(
 
tydzień temu założono mi wenflon ale nawet z niego nie skorzystano. Natomiast wczoraj bez wenflonu. Sama obserwacja wygląda tak że leżę, leżę, leżę. Dostaje nospe i luteinę, zbieram wkładki🙈 oczywiście obchód dwa razy dziennie, czasem w ciągu dnia zajrzy do mnie lekarz i zapyta co tam jak tam. Tylko najgorszy ten dłużący się czas :(
Ale czemu nospe nas jakieś objawy poza tym plamieniem? Ja to miałam taką sytuację też mi założyli wenflon i kazali patrzeć na wkładki przy wody się nie sacza a ja wtedy w dodatku miałam założony szew na szyjkę. Okazało się że to plamienie krwawienie było z odbytu🤦
 
Ale czemu nospe nas jakieś objawy poza tym plamieniem? Ja to miałam taką sytuację też mi założyli wenflon i kazali patrzeć na wkładki przy wody się nie sacza a ja wtedy w dodatku miałam założony szew na szyjkę. Okazało się że to plamienie krwawienie było z odbytu🤦
Nie ma, ale nawet mój lekarz prowadzący przez telefon mówił żeby brać nospe 3x dziennie nawet jak nic nie boli. Ponoć nospa działa tak, że właśnie nie tylko na ból🤷🏻‍♀️
 
Nie ma, ale nawet mój lekarz prowadzący przez telefon mówił żeby brać nospe 3x dziennie nawet jak nic nie boli. Ponoć nospa działa tak, że właśnie nie tylko na ból🤷🏻‍♀️
Pierwsze słyszę żeby brać od tak sobie nospe jak nie ma się żadnych skurczy albo problemów z szyjka
 
reklama
Do góry