reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe brzuszki :-)

Ahaaaaaaa :D Boże, jaka ja ślepa jestem!!!! :D dzięki :D (zdeycodwanie mam w sobie mozgojada :D)

Przedstawiam się ja, Grubasek :p k. 26 tygodnia :D 11 kg +
 

Załączniki

  • grubasek1.jpg
    grubasek1.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 299
Ostatnia edycja:
reklama
I nie tylko brzusio :p ja cała rosnę :p własnie przed chwilą oglądałam zdjęcia ze ślubu.... z września, no.... powiem Wam.... masakra :p
 
Oby, bo ja w styczniu musze wyglądac jak milion dolarów :D Twarzy nie wymienię ale.... sylwetka musi wrocić co najmniej do takiej sprzed ciązy, bo idę na wesele bliskiej kuzynki! :D Mam motywację, zeby wyglądać super!!!! Marze o nowej kreacji, płaszczu i w ogóle. Po prostu mam taką wenwętrzną (kobiecą, może trochę próżną?) potrzebę :)))
 
Elianna ja we wrześniu mam wesele czyli tak z 2 i pół miesiąca po porodzie... i coś mi się wydaje że będę mogła zrobić show mojej przyjaciółce na weselu jako zawodnik sumo.
 
Taki dylemat kobiet, że chcą mieć dzieci, a najlepiej jakby nic w ciąży nie przytyły :) Dziewczyny zamiast oglądać zdjęcia sprzed ciąży, niedługo będziemy patrzeć na zdjęcia z maja/czerwca z brzuszkiem i będziemy porównywać gdzie mamy już mniej :D ;)
 
Tak Pati, tylko ja przez rok łącznie przytylam 12 czy 13 kg, także dla mnie to bardzo dużo, i gdyby to było tylko to 7 czy 8 z tej ciąży to ok, ale niestety tyle samo mi zostało po mojej poprzedniej ciąży ... ;( fakt mogłam przez te 3 mies pomiędzy jedna ciaza a druga coś zrobić z waga, ale nie był to najlepszy okres i wcale o tym nie myślałam.
 
reklama
Tak Pati, tylko ja przez rok łącznie przytylam 12 czy 13 kg, także dla mnie to bardzo dużo, i gdyby to było tylko to 7 czy 8 z tej ciąży to ok, ale niestety tyle samo mi zostało po mojej poprzedniej ciąży ... ;( fakt mogłam przez te 3 mies pomiędzy jedna ciaza a druga coś zrobić z waga, ale nie był to najlepszy okres i wcale o tym nie myślałam.
Głowa do góry jakoś sobie damy radę, ja mam już 11 kg na plusie i strasznie się tym przejmowałam, głównie że będę miała problem po ciąży szybko to zrzucić, ale po ostatniej wizycie jak lekarz oświadczył, że mały mało przybiera, moje spojrzenie na tę kwestię zupełnie się zmieniło, teraz myślę, że mogę przybierać byleby on też tam w środku rósł zdrowy :)
 
Do góry