reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

To mnie trochę uspokoiło że to normalne w takim razie :D to moja pierwsza ciąża nie licząc straty w bardzo wczesnej (wtedy też nie miałam takich objawów, jedynie zawroty głowy lekkie mdłości i to wszystko) więc zwracam uwagę na najmniejsze objawy i od razu myślę czy to normalne i czy wszystko jest dobrze :) muszę trochę popracować nad głową i przestać tak się nakręcać 😅
Nooo ja też nakręcam się jak dzika. W ciąży pozamacicznej nie miałam żadnych objawów więc pocieszam się tym, że skoro teraz są takie oczywiste to znak, że będzie dobrze 😬❤️
 
reklama
Mnie złapały łóżkowe nudności bleeee 🤣
Ja mam w losowych momentach 😂 np coś opowiadam, muszę zrobić przerwę i dopiero mogę dalej inaczej obawiam się że może to się źle skończyć 😂 a co myślicie o sprawach łóżkowych na początku ciąży? Bo w sumie właśnie się nad tym zastanawiam. Dla mnie osobiście na ten moment jest to dość bolesne i zastanawiam się czy nie wpłynie to w takim razie negatywnie itd, może Wy mnie trochę uspokójcie 🥲 ja już wariuje przed jutrzejszą betą
 
Ja mam w losowych momentach 😂 np coś opowiadam, muszę zrobić przerwę i dopiero mogę dalej inaczej obawiam się że może to się źle skończyć 😂 a co myślicie o sprawach łóżkowych na początku ciąży? Bo w sumie właśnie się nad tym zastanawiam. Dla mnie osobiście na ten moment jest to dość bolesne i zastanawiam się czy nie wpłynie to w takim razie negatywnie itd, może Wy mnie trochę uspokójcie 🥲 ja już wariuje przed jutrzejszą betą
My wczoraj normalnie uprawialiśmy seks 😬 ale jeśli jest jakiś dyskomfort czy coś to warto odpuścić myślę na chwilę :) Ja właśnie się budzę i jadę na betę ale wyniki i tak dopiero po 19 🤦‍♀️
 
My wczoraj normalnie uprawialiśmy seks 😬 ale jeśli jest jakiś dyskomfort czy coś to warto odpuścić myślę na chwilę :) Ja właśnie się budzę i jadę na betę ale wyniki i tak dopiero po 19 🤦‍♀️
Ja właśnie zdziwiłam się dyskomfortem i chyba rzeczywiście na razie odpuścimy puki tak jest, może z czasem będzie lepiej :) ja właśnie z rana byłam w laboratorium i teraz czekam na wyniki, mogą być równie dobrze o 13 jak i o 19 więc siedzę i odświeżam stronę 😅
 
reklama
Ja właśnie zdziwiłam się dyskomfortem i chyba rzeczywiście na razie odpuścimy puki tak jest, może z czasem będzie lepiej :) ja właśnie z rana byłam w laboratorium i teraz czekam na wyniki, mogą być równie dobrze o 13 jak i o 19 więc siedzę i odświeżam stronę 😅
U mnie w tym punkcie w którym pobierałam dziś zawsze są po 19 także zniosę jajko 🤣
 
Do góry