reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta matki karmiącej i wszystko co chciałybyście wiedzieć o karmieniu piersią!

Lilla Magda jest bardzo zabiegana to raz, dwa, jak są większe problemy, to łatwiej jest jej zadać tysiąc pytań przez telefon niż pisać 100 maili (sama mi to powiedziała). Nie zacietrzewiaj się, tylko napisz, że nie mieszkasz w kraju.;-)
 
reklama
napisałam. Młoda na szczęście nie musi być dokarmiana, więc mogę poczekać na odpowiedź. Dziwi mnie to, że jak piszę maila to chyba znaczy, że nie mogę dzwonić. Czy tylko dla mnie to takie logiczne?
 
Lilla, zadzwoń do niej przez internet korzystając z jakiegoś programu VoIP. Dziwie sie ze mieszkając z granica tego nie praktykujesz. Polecam.
Przepraszam za OT.
Lecę doczytać co tam u Zolki i ile wazy. ciesze sie ze nie musi byc dokarmiana :)
 
Lilla, chocby skype, tlenofon, freeconet, extravoip... Oczywiscie trzeba doładować konto ale rozmowy do PL (i nie tylko) kosztują grosze.
Co wiecej, korzystając z voip mozesz miec własny nr tel PL (traktowany jak stacjonarny) i będąc w zasięgu sieci mozesz odbierać rozmowy jakbyś była w Polsce.
 
Ostatnia edycja:
Ja korzystam z porad pani Izy Sucheckiej. Jest jedną z dwóch certyfikowanych doradców laktacyjnych w 3mieście. Na fejsie jest jej strona kropla milosci. Ona u mnie była na początku jak mała miała 2 tyg.
 
reklama
Do góry