reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Doświadczenia porodowe mam z niemiec

madziadk

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Czerwiec 2010
Postów
339
Miasto
Monheim
polskie mamusie ktore rodzily w de podzielcie sie opiniami na temat fachowosci lekarzy obslugi pacjenta waranków...podajcie szpital w ktorym rodzilyscie,napewno przyda sie to wszystkim tym mamusia ktore beda rodzily w de i maja malego stracha bo nie znaja zwyczaja moze i jezyka,kazda sugestia i kazda opinia napewno nam sie przyda.
 
reklama
Ale powiem tylko w skrocie ze wszystkie sobie zachwalalysmy i opieke,szpitale itp...ja jestem mega zadwolona...rodzilam tu w bardzo dobrym szpitalu...polozna mialam polke...tak sie udalo jakos,wszystko pod nosem...od majtek poporodowych do pampersow dla dzieci...oprocz prywatnych osobistych rzeczy nie potrzebowalam nic.. znieczulenie dostalm od razu jak tylko poprosilam bez zadnego ale... Same plusy...nie znalazlam ani jednego minusa ;-)
 
dzieki)))na ile oceniasz przydatnosc znieczulenia?bo ono przeciez nie znieczula do konca.fajnie ze polska polozna ci trafila))))czy asysta przy porodzie jest taka jak u nas tzn ze ze 4-5 osob jest przy porodzie?
 
ja na poczatku mialam sama polozna...pozniej przyszla glowna pani lekarz :-) i chyba ktos doszedl..o ile pamietam badz nie pamietam :-D znieczulenie mialam w kregoslup...bardzo sie go balam...ale mialam tak sprawnie zrobione ze jak Boga kocham mniej pooczulam jak przy zwyklym zastrzyku... coz ja po 15 skorczu tak okolo powiedzialam basta!! njie bede sie meczyc... od razu mi go podano.. wszystko troche trwalo bo najpierw zastrzyk zatrzymania porodu...potem znieczulenie i czekanie az rownomiernie sie "rozleje" wszystko ok.45- min.wtedy dalej jazda :-D jakies kilka pchniec i juz mialam mloda na swiecie...polecialy niecenzuralne slowa bo ja myslalam ze jeszcze dluga droga przede mna...i zostaje oszukana ze juz glowka wychodzi :-D a tu bylo tylko nie przec prosze!!!!!!! i plums mala na swiecie :-D lacznie moja cala przygoda z porodem,znieczuleniem,bolami partymi itd.trwala od 10:00 do 13:01 :-) jeszcze po 10:00 jadlam sniadanie na porodowce :-D
 
reklama
wlasnie wszystko wyglada na to ze w de.Trudno mi ocenic moj próg bolowy......jak dam rade urodze dez wspomagaczy))))najbardziej jednak stresuje mnie znikoma znajomosc jezyka....dlatego staramy sie znalezc polska polozna lub ginekologa.
 
Do góry