reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Ale dorodne dziewuszki! :tak:

Piotruś powoli wyrasta z 98 (zimowy kombinezon ma w tym rozmiarze z zeszlego roku i jest akurat). Kupujemy juz 104, ale rekawy trzeba troche zawijac, a nogawki ciagna sie po podlodze. Na domowej zyrafie Piotrus ma 102 cm. Nr buta: 26.
Weronika ma 80 cm i nosi ubranka na 9-12 cm (jak roczniak). Takie mam olbrzymy! :-D
 
reklama
moja jula do niedawna mieściła sie w 86, teraz nosi 98 (92 jakoś pominęła:-p)
noga: 24-25.
moje laski lada moment zaczną chodzić w jednym rozmiarze, powaga:eek: 80 to już na nią na styk:sorry:

sandra- próbuje znaleźć tego sprzedawce dee_zee, ale nie mogę... na pewno tak się on zwie?

dominique- przepiękne buciki:tak:

ja jakiś czas temu byłam w outlecie (mamy taki jeden fajny) i kupiłam juli zimowe geoxy GEOX - kozak R28 kolekcja zimowa (795696611) - Aukcje internetowe Allegro coś takiego, tylko w ubiegłorocznej kolorystyce (brąz z fioletem), ale w bardzo rozsądnej cenie:tak:
 
Ewus, dee_zee - dobrze napisalam, bo teraz sprawdzilam, ale dla pewnosci link do Emu na jednej z aukcji :tak:
Buty Kozaki Bronte Hi Black Emu Australia - 37 (820398337) - Aukcje internetowe Allegro
Nie wiem jak inny towar, ktory oferuja, bo widze, ze maja troche negatywow, ale jak Emu oryginalne to tylko od nich (ja juz ich 4 lata temu sprawdzilam) :tak:

Bardzo fajne te Geoxy i super, ze udalo Ci sie kupic je w okazyjnej cenie, bo niektore modele dzieciecych butow z tej firmy maja ceny kosmiczne :szok::-p
 
jak ta zima dalej tak będzie wyglądać to się okaże, że kozaki nam wcale niepotrzebne:-p
ale nie narzekam, tyle zajęć z rana odpada:tak: i do pracy bezpieczniej mogę dojechać:-p
 
Bedytka, ja tez nie narzekam, a wrecz modle sie, zeby zima byla taka malo zimowa :-p:-D:-pbo jak sobie pomysle o dojezdzie do Sary przedszkola to mi sie bialej zimy odechciewa :-p
 
jak dla mnie też może tak zostać. jakoś nie jestem fakną śniegu i mrozu:sorry:
a to co sie nie zużyje- na allegro sie powrzuca:-p
 
ja też już nie przetrzymuję ciuchów, rozdaję albo sprzedaję wszystko;-) po Wojtku też, chyba, że wiem że coś dla Ali wykorzystam, to wtedy zostawiam:tak:
na Mikołaja Ali dokupiłam z ciuchów bluzeczki 3 z cherokee z długim rękawem i sukienkę na ramiączkach, do przedszkola super, coś ostatnio pokochała dziewczyńskie ciuszki, mamusia zresztą też;-) spódniczkę od Mikołaja dostała:-p
 
reklama
Ja wlasnie Sarze tez musze kupic taki trojpaczek bluzeczek z dlugim rekawem :tak: zawsze z cheerokee tez kupowalam w Tesco, ale od czasu jak nam wybudowali nowe cetrum handlowe z Real'em, do ktorego mamy latwy dojazd i nie musimy przez centrum sie pchac to jakos do Tesco dojechac nie moge ;-):-p

Za to kupilam Sarze fajne zimowe buty w CCC z Walky - takie jak chcialam, na traktorze, z ortalionu, z jezykiem wszytym tak, ze snieg nie naleci, na rzepy za cale 49zl :-):tak:
 
Do góry