reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majowych dzieciaczków:)

Po pierwsze nikt nie krzyczy i się nie obraża, ale netykieta czy po prostu fakt, że spędzamy na tym forum trochę czasu wspólnie, jednak narzuca pewne zasady i kulturę. Dziewczyny już wielokrotnie pisały o imionach, które im nie leżą, a nie sprowokowały takiej reakcji. Dlaczego? Bo jest różnica między nazywaniu imienia "pedalskim" (pomijam w ogóle kwestię homofobii...), a tym, że kojarzy im się z nie lubianą koleżanką, postacią z bajki, ciocią czy babcią. Jest różnica, uwierz.
 
reklama
Apropo Filipa, mi się bardzo imię podoba i super kojarzy bo wszystkie Filipy jakie znam to fajne chlopaki, tylko ze w niemczech bylo by chyba Phillip. Ale jest na naszej liście imion razem z Dawidem i Danielem

 
Apropo Filipa, mi się bardzo imię podoba i super kojarzy bo wszystkie Filipy jakie znam to fajne chlopaki, tylko ze w niemczech bylo by chyba Phillip. Ale jest na naszej liście imion razem z Dawidem i Danielem

Moja teściowa jakiś czas temu uparła się na Filipa. Mnie te imię kojarzy się tylko z kolegą z klasy syna. Chłopiec bardzo zdolny i inteligentny, ale też troszkę rozrabia. Do mojej klasy w podstawówce też chodził Filip i nigdy wzajemnie sympatią się nie darzyliśmy. Mnie osobiście te imię się nie podoba, zresztą chyba mój syn do porodu pozostanie bez imienia, bo nie możemy się zdecydować. A może jednak będzie dziewczynka? Dla dziewczynki mamy imię Jagoda [emoji4], bo przyjaciółka ma Kalinkę. Imię mało spotykane a ma swój urok. Szkoda, że nie ma męskiego odpowiednika [emoji12]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj teść ma na imię Ivan i kiedyś jak nie znaliśmy płci mój mąż zazartowal ze jak bedzie dziewczynka to nazwiemy ja Iva. Tesc uwierzył i byl dumny jak paw, wszystkim opowiadał ze jak będzie wnuczka to bedzie po nim imię [emoji39][emoji2][emoji23] ale uff będzie raczej chłopiec bo mi sie to imię niezbyt podoba[emoji39]

 
Ja z Zuzią w ciąży myśląc że będzie syn też brałam pod uwagę że nazwiemy go Filip. Tylko teraz mi się gusta zmieniły...nie ma co się obrażać dziewczyny, nie chciałam nikogo urazić tak mi się napisało co do głowy przyszło i tyle.

pauli_ne ku uciesze teścia jeszcze możecie nazwać Ivo, tak mi się skojarzyło ze Zbuntowanego Anioła, ah jak byłam dzieckiem się w nim kochałam
 
Ja z Zuzią w ciąży myśląc że będzie syn też brałam pod uwagę że nazwiemy go Filip. Tylko teraz mi się gusta zmieniły...nie ma co się obrażać dziewczyny, nie chciałam nikogo urazić tak mi się napisało co do głowy przyszło i tyle.

pauli_ne ku uciesze teścia jeszcze możecie nazwać Ivo, tak mi się skojarzyło ze Zbuntowanego Anioła, ah jak byłam dzieckiem się w nim kochałam

Czasami się coś tak palnie...a Ivo słodki był [emoji5]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda - Alex i Kasper bardzo ładne, ale Leon najładniejsze [emoji6]mój synek tak ma na imię [emoji5] i uprzedzam że szalony z niego chłopak, żywioł jakich mało [emoji5]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry