reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

właśnie sie dowiedziałam mój chce Wiktorie... bo niby chce jakieś wladcze imie. masakra jakas :angry:
jakby była przez V to rozumiem bo "zwyciestwo' ale przez W aaaaaaaaa

W obiegu jest tez Nadia, Zuza :D Liwia- odpadła...
 
reklama
Gdyby u nas była dziewczynka to Aleksandra - tu jesteśmy zgodni oboje. Bo imię dla synka długo ustalaliśmy - ale teraz mamy takie które nam obojgu się podoba ;)
 
A my cudowaliśmy, kombinowaliśmy weszliśmy na salę porodową Kasia poszło bajecznie i tak zostanie Katarzyna. Ode mnie w gratisie ma na drugie wywalczone Ada i już. ;)
Jak patrzę na te pucusie to Kachna Grubachna nawet do niej pasuje ;)
 
Kasia takie piękne imię :-) ja lubię np. jak mówią do mnie Katarzynka ;-)

ha! a co to znaczy mieć Kasiowy pyszczek ? :-D
Oceanica zdradź ten sekret to pójdę do lustra i sprawdzę czy mam takowy :-D
hi hi hi Ty to jesteś gigantka, często mam uśmiech na twarzy po twoich wpisach - dzięki :-)
 
Ostatnia edycja:
u nas z dziewczynką nie byłoby problemu- no może jedyny że nadmiar ładnych imion któe nam się podobaja, no ale ma byc chłopak:-D. Wypadnie jedno z trzech : Aleksander (zawsze chciałam mieć Aleksandrę:tak:)/ Dawid lub Mateusz
Myslę że macie rację- coś może zaiskrzyć jak się groszka zobaczy:-)
 
reklama
Oceanica - :-D no jakbyś mnie właśnie opisała :-D takie mądre i ufne oczka mam tak tak :tak: a co do tej pucołowatości to hm... chyba ważę normalnie hi hi hi
 
Do góry