reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych malenstw grudzien 2015

@klaudia728 wg mnie to Hania jest teraz bardziej popularna od Julki. Julka gorowala kilka lat wczesniej. Ale to tylko z moich obserwacji wnioski.
 
reklama
Klaudia728, Julia ładne imię. Ale też bardzo popularne. Od ładnych kilku lat króluje w czołówce nadawanych imion. No bo ładne ;-). Hani też jest o raz więcej. Mnie się bardzo podoba, nawet bardziej niż Julka.
Ja już powoli tracę cierpliwość, bo mąż dalej się zdecydować nie może :wściekła/y:. Co chwilę inne imię wymyśla, co jest dla mnie sygnałem, że to które w tym momencie podaje nie jest tym jednym jedynym, które mu się podoba i koniecznie chce by jego syn miał takie imię. Ja od początku chciałam Witolda lub Marcela. Witek większości rodziny się nie podoba, więc cały czas naciskam na Marcela, ale mąż wymyśla... Przy pierwszym synu praktycznie od razu wiedzieliśmy, że syn będzie Tymkiem. A teraz już tak późno, a ja dalej do Małego Bąbelek mówię. Zaczęłam trochę bardziej zdecydowanie napominać, że dla mnie to już jest Marcel :-p.
Ja od kilku lat zerkam na te warszawskie zestawienie, na końcu listy są zaje***te imiona :-D. Na przykład Figenencjusz. A kiedyś widziałam... Żyraf :rofl2:.
 
Ostatnia edycja:
Ja nawet do niedawna chciałam Julke ale w mojej pracy tyle matek przychodzilo z Julkami i wszedzie spotykalam sie z tym imieniem że odwidziało mi sie, ładne ale faktycznie popularne. A czy ktoras z was miala dylemat wyboru imienia z meżem nieznajacym plci dziecka? Otoż moj nie chce wiedziec tylko miec niespodzianke ale ja oczywiscie wiem;) I musze w ciemno wypytywac go co do obu plci ale konkretow jeszcze nie ma:O
 
No dobra... Czy jeszcze któraś z Was nie doszła do porozumienia z mężem w temacie imienia dla Dziecka? Bo mnie już powoli szlag trafia z tym moim uparciuchem :wściekła/y:. Zaraz mi pozostanie rozwodem zagrozić :-D. Już nawet w desperacji raz siedliśmy z książeczką z imionami dla chłopców i kazałam mu każde imię przeczytać, odmienić na wszystkie możliwe sposoby dla malutkiego dziecka, dla młodego człowieka i dla dorosłego pana, sparować z nazwiskiem - i spisać te, które mu się podobają i te które ewentualnie brałby pod uwagę. Ja zrobiłam to samo. Każde z nas wypisało 8 imion. Te "ewentualne" nam się dwa spotkały: Adam i Karol. Ale żadne z tych "naj naj naj". No i dalej nic nie ustalone. Chodzę za nim i marudzę o tego Marcela, ale jak grochem o ścianę. Zacznę chyba się zastanawiać nad tym Adasiem...
No co za chłop no...
 
@dzag82 no to witaj w klubie. U mnie tez imie nie wybrane. Tzn ja mam wybrane, ale G kreci nosem. W sumie stwierdzilam ze nie ma wyboru. Nawet nie proponuje mi innych imion, zadnej rozmowy nie zaczyna wiec bedzie po mojemu- Oskarek :) a Adas i Marcel to ladne imiona.
@rumcajsowa hanka no u Ciebie to szalenstwo hehe. Milenka, od zawsze podobalo mi sie to imie ;)
 
reklama
Do góry