reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych pociech

reklama
No to super! Moja nawet nie słyszy ja młodsza płacze. Nawet jak przyjdzie do nas spać, a mała obok zacznie płakać, to Zuzia i tak się nie budzi.
 
no i starsza wstała razem z małym o 6 :D stwierdziła, żeby ją nakarmić tak jak dzidziusia, ale na szczęście wróciła spać:p
 
U nas na razie Mały śpi sam w łóżeczku ale z nam w pokoju. Ja nie wiem, kiedy Go przenieść do drugiego pokoiku. U nas Mały też jakoś śpi ładnie dziś do 5 rano ale potem już mu wystarcza i trzeba go zabawiać.
 
reklama
Nasz Jaś też śpi z nami w pokoju więc się nam nie śpieszy z osobnym pokojem, bo wtedy czeka nas przeprowadzka do dużego pokoju, zakup sofy rozkładanej i sprzedaż naszego dużego łóżka:sorry2:Mimo, że teraz sie nie wysypiam to tak mi żal z niego rezygnować. Tak myślę, że gdzieś do roku może pociągniemy we wspólnym pokoju:-D
 
reklama
Do góry