reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolaktaza - opinie

Jakis czas temu otrzymałam od was do przetestowania "Kolaktoze" rzeczywiście jest skuteczna gdyż popodaniu kropelek dziecku mniej płacze i teraz jest spokojniejsze tak samo jak i my rodzice bo wiemy że już nie cierpi :)
 
reklama
Kolaktoza to strzał w dziesiątkę. Pomaga maluszkom od najmłodszych dni. Podanie jest dość łatwe i nie ma z tym żadnych problemów. Kolaktoza bardzo pomogła, mój maluszek teraz już bardzo rzadko cierpi na kolki. Jest to najskuteczniejszy środek jaki stosowałam.
 
Z kolkami borykamy się już od dawna. Kolaktoza to strzał w dziesiątkę. Mój maluszek bardzo szybko przestał mieć częste kolki dzięki właśnie Kolaktozie. Podanie dziecku preparatu jest dość łatwe i na pewno będziemy do niego wracać.
 
Kolaktaza to super produkt dla niemowląt które borykają się z kolką. Bo po podaniu kilka dawek dziecko jest spokojniejsze mniej płacze i szczerze polecam
 
Nareszcie jakaś nowość, która po prostu działa. Wypróbowałam już wszystkie kropelki typu espumisan i raczej"działały jak chciały". Kolaktaza jest inna-oferuje małym brzuszkom to, czego nie mają. Nareszcie koniec z kolkami.
 
Kolaktaza i nam przypadła do testów, z czego jestem baaaardzo zadowolona. Ba, nie tylko ja bo i moje dziecko i sąsiedzi również :p dzidziuś ma teraz o wiele lepszy sen niż przed zastosowaniem leku. Polecam każdej mamie, która ma problemy z maleńkim brzuszkiem.
 
Kolaktaza to bardzo dobry prosukt, swietnie sie u mnie sprawdził:) produkt w formie kropelek ukoił brzuszek mojego maluszka przez co stał sie mniej płaczliwy . Problem z kolkami minął , jestem bardzo zadowolona z tych kropelek ;)
 
Ja również bardzo serdecznie polecam kolaktaze. Prosta w użyciu i efektywna. Dziecko od razu staje się spokojniejsze i nie musi więcej tak cierpieć
 
Paczuszka przyszła nie naruszona. Mała nie płacze już aż tak. Wcześniej kolki powodowały, że mała aż się zapowietrzała!! Ręcę opadały, cały czas noszona, masowana. Dzięki kropelką jest lepiej, dziecko nie odczuwa, aż tego bólu i jest spokojniejsza.
 
reklama
Kolaktaza to moim zdaniem odpowiedź na problem kolek u naszych dzieci. Faktycznie działa! Zaobserwowałam wyciszenie bólu po jej zażyciu. Co do ceny aptecznej nie jest najtańsza jednak wydajność i zadowolenie ze stosowania rekompensuje wszystko. Polecam zabezpieczyć się w Kolaktazę o ile chcemy uśmierzyć ból naszych pociech.
 
Do góry