reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolor włosków

Kasia3257

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2023
Postów
60
Witam czy waszym pociechom z czasem ściemniał kolor włosków od porodu? Ja mam brązowe włosy mąż teraz też (chodź jak był mały miał blond włosy) moja córcia urodziła się włoskami jasny brąz/kasztanowy/ciemny blond zależy kto jak spojrzał nie były to jednak ciemne włosy. Moja córcia ma teraz 3 miesiące i ma włosy koloru rudego czy ktoś też tak miał i czy te włoski ściemniały czy zajaśniały do blondu? Przedstawcie wasze historie 😁
 

Załączniki

  • IMG_1709.jpeg
    IMG_1709.jpeg
    198 KB · Wyświetleń: 293
  • IMG_1708.jpeg
    IMG_1708.jpeg
    131,6 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Witam czy waszym pociechom z czasem ściemniał kolor włosków od porodu? Ja mam brązowe włosy mąż teraz też (chodź jak był mały miał blond włosy) moja córcia urodziła się włoskami jasny brąz/kasztanowy/ciemny blond zależy kto jak spojrzał nie były to jednak ciemne włosy. Moja córcia ma teraz 3 miesiące i ma włosy koloru rudego czy ktoś też tak miał i czy te włoski ściemniały czy zajaśniały do blondu? Przedstawcie wasze historie 😁
Tak, mój syn z jasnego blondu teraz ma ciemny blond. Kolor włosów zmienia się nawet w okresie dojrzewania dopiero.
 
Córka urodziła się blondynka, my z mężem ciemne włosy. Obecnie ma brązowe.
Syn urodził się jeszcze jaśniejszy, miał prawie białe włosy, obecnie ma 2 lata i zrobił się taki mysi szary blond trochę.
 
Urodziłam się z czarnymi włosami, dopiero z czasem zjaśniały mi do jasnego blondu 😄
 
Urodziłam się z czarnymi włosami, dopiero z czasem zjaśniały mi do jasnego blondu 😄
Ja w rodzinie mam kilka odwrotnych przypadków, dzieci urodzone z jasnymi blond aż białymi i miały takie do 5 roku życia, a potem ciemniały aż do prawie czarnych u nastolatek 🤣
 
reklama
Do góry