reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L 4 - kiedy iść, jakie wskazania ?

Powiem wam że rozważałam taką możliwość ale poza swą konserwatywnością względem zwolnień moja ginka jest świetnym fachowcem w swej dziedzinie do tego ma świetny gabinet doskonale wyposażony itd chodzę do niej już 6 lat i nigdy nie miałam zastrzeżeń... Dlatego zdecydowałam się prowadzić u niej ciąże do końca.... Myślę że to są dość istotne aspekty ;)
 
reklama
Madziu wielkie dzięki ;) Jestem już o wiele spokojniejsza, przynajmniej o tą najbliższą przyszłość ;)
 
A ja się dowiedziałam, że moja GOŁA wypłata to czyste chamstwo szefowej! Zabrała mi bezpodstawnie CAŁĄ premię, mimo, że przepracowałam 22 dni miesiąca! Brak mi słów. W poniedziałek idę zanieść L4 i wypis ze szpitala to pójdę od razu do Dyrektora i powiem mu co myślę o tej zafajdanej firmie, inteligentnie i grzecznie, ale dosadnie. Mam nerwy przez takie nieludzkie traktowanie!
 
Do góry