reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista czerwcowych mam 2018

reklama
Ja też poproszę o dopisanie chłopca, niestety imię pewnie wybierzemy na samej końcówce albo jak się już dziecko urodzi, bo na razie nie ma porozumienia na tej linii :) Koleżanka mi powiedziała, żebym się nie przejmowała, u niej miał być Tomek, ale jak urodziła to stwierdzili z mężem, że to imię nijak nie pasuje do dziecka i został Jaś. Więc być może dopiero jak urodzę to coś wybierzemy.... ;)
 
reklama
Witam będę czerwcową mamą, termin mamy na 11 czerwca. Będę mieć synka o imieniu Kubuś ;-) ;) jestem w 27 tygodniu i 2 dni ciąży :) w poniedziałek byliśmy na USG i mały ważył 1100 gramów. Doradźcie mi proszę czy nie waży za dużo? :rolleyes:
 
Do góry