reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamą po raz kolejny............

reklama
No tylko że Ja już skierowanie do szpitala dostałam szyjka się skraca w tępie expresowym rozwarcie na 4 cm tylko że w jednym szpitalu nie mieli respiratora wolnego gdyby dzidzia postanowiła wyjść a w następnym miejsc brak przyjmowali tylko rodzące a że mąż zmotoryzowany to kazali w domu leżeć i zgłośić się jutro.Też mamy nadzieje że tym razem mała poczeka.Pozdrawiam i dziękuje za trzymanie kciuków.
 
Młoda mamo- to leż ile możesz oszczędzaj się i powodzenia na badaniu!
Trzymamy kciuki mocno. Napisz czy wszystko ok!
 
Z tym tlumaczeniem to roznie , bo paserb majacy za chwile 4ry lata nie akceptuje tego ze bedzie kolejne dziecko , a za to moj synek przychodzi przytula sie do brzuszka pomaga jak mowie ze mama sie zle czuje potrzebuje polezec ze bedziemy sie bawic na lozku to tez bez gadania to akcepyuje , najlepsze jest jak trzeba bylo mu wytlumaczyc roznice rozmiarow to dalam mu do zalozenia rajty dla malenstwa spodenki , koszulke odrazu zakapowal o co chodzi .... ubaw byl w domu na calego jak ptys chodzil z jedna noga w malych spodnaich i koszulka na jednym reku.... cudo...
Witaj Mloda Mamo -to tak pozattymmmmmmmmmm:-);-)
 
hej
ja tez będę miała następne maleństwo :)
co prawda nie planowane ale i tak mila niespodzianka.
pozdrawiam
 
hej Carol-ka
ja tez sie ciesze chociaż troszkę sie boje jak to będzie z dwoma bąbelkami..
czy nie będą sie budzić na wzajem..i czy dam rade.. tzn na pewno dam bo muszę..
ale się zastanawiam czy będzie bardzo ciężko?
bo jednak z małym tez nie było łatwo ..a teraz dwóch...hehe
Ale myślę ze najgorsze pierwsze miesiące , później juz będzie super.
pozdrawiam
 
Witajcie :-)
Dwa lata temu zakładałam wątek listopadowy. Maja co prawda urodziła się w październiku ale termin miałam na listopad. A teraz czekamy na następne listopadowe dzieciątko :-)

Młoda mamo ja też się boję przedwcześnie urodzić, ale na razie odganiam złe myśli i jest dobrze :-) Trzymaj się dzielnie do Listopada.
 
Witam
Dawno tu do Was nie zaglądałam :tak: a spodziewam się kolejnego maleństwa, dodam że planowaliśmy ale niepokój jak to będzie z dwojką i tak jest
 
reklama
hej, a ja juz mam dwa bąbelki, maleńka ma 3tyg i 2 dni :)
nie jest łatwo bo starszy to łobuz (2l, 4m) ale na szczęście dziewczynka to śpioch..
Kiedyś jak ktos mi powiedział ze noworodek spi 20 godzin dziennie to wyśmiałam...
a teraz jestem w szoku ..
ale jak by bylo inaczej to bym oszalała z nimi :)
 
Do góry