reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z hamburga

witam joanna ;) nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz, ale chciałabym dołączyć się do tematu, chodź jeszcze nie mieszkam w Hamburgu, ale jak moja malutka urodzi się (termin 9 października 2015) to mamy plany przeprowadzić się (obecnie mąż tam pracuje). Chętnie bym poznała mamy z okolic tym bardziej że trochę mnie przeraża perspektywa przeprowadzki tam, czy dam rade odnaleźć się w nowym miejscu i dodatkowo w nowej roli mamy.
Pozdrawiam.
 
reklama
Witam wszystkie mamy,
Dziewczyny mozliwe, ze nasze zycie sie na dniach przewroci do gory nogami i bedziemy emigrowac z UK do Hamburga. Jestesmy totalnie zieleni w temacie. Pomozecie troszke zorientowac sie w kosztach zycia i jak to wszystko wyglada kiedy sie tam przyjezdza?
Mamy dwojke dzieci 2,5 latke i 9 miesieczna corcie. Jak to jest z tym niemieckim Child benefit, jakis stal dodatek rodzinny? Gdzie i jak szybko sie to zalatwia? Kazdemu przysluguje? Dodam e starsza ma tylko obywatelstwo brytyjskie, a pozostala nasza trojka polskie.

Co do przedszkola jaki jest koszt i czy on od czegos zalezy? Ile placicie srednio za jedzenie miesiecznie (w tym chemia, pieluszki itd)

Bede bardzo wdzeczna za wszelkie informacje, narazie jestem tym wszystkim nieco przerazona ale to moze byc wielka szansa na lepsze zycie jesli sie uda.
 
Witam wszystkie młode oraz przyszłe mamy, :)
Ostatnie posty były dosyć dawno, ale może znajdzie sie tutaj jeszcze jakaś młoda albo przyszła mama?
Jestem w 26 tygodniu ciazy i chętnie poznała bym kogoś do rozmowy na wspólne tematy.
 
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamusie;) do Hamburga przeprowadzamy się za trzy miesiące;) jest może jakąś chętna mamusia do podpisania i podzielenia się informacjami i ciekawostkami?;) miłego dnia życzę!;)
 
Czesc dziewczyny moj maz pracuje w Hamburgu i chce nas sciagnac mam corcie 13 latke i synka prawie 4 latka , cz sa tu dziewczyn ktore tam mieszkaja od niedawna? jak sie odnalazlyscie?? jakie dzielnice polecacie?? podam swoj meil rowniez patrycjagorzna@wp.pl, buziakiii napiszcie prosze
 
Hej dziewczyny!Chętnie dołączę do Was! Mieszkam w HH od prawie 2 lat, mam dwójke dzieci: zbuntowanego 13 latka i 8-miesięcznego niemowlaka.Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny mam nadzieje że ktoś tu jeszcze zagląda. Szukam położnej i dobrego szpitala w Hamburgu , najlepiej Harburg i okolice / Altona / Finkenwerder. Nasz Bobas ma się pojawić na świecie 2 lipca 2017 roku :D
 
reklama
Hej Dziewczyny czy jeszcze ktoś tu zaglada? Dopiero teraz zobaczyłam ze jednak ktoś się odezwał :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry