reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

reklama
Ale zdolne marcjanki mamy :-):tak: szok.
Ja tam jestem beztalencie artystyczne :-p i leń
Vetka i Trzebiska - poproszę o zdjęcia Wasze na koniach - takie zboczenie mam :-p

Ja pałam się m.in.:
hobby/praca:
- architekturą krajobrazów + proj ogrodów, parków, ale wszystko w komp. robię
- nauczaniem jazdy konnej
- hipoterapią
- strzyżeniem i pielęgnacją psów
- ha i moja darmowa 'fucha' odkąd zamieszkalam na wsi - to poradnictwo ogolne dot. szczególnie koni, psów - obszar wieś i okolice :-p:zawstydzona/y: haha nie wiem czemu, ale jak jest problem to obcy ludzie do mnie przychodzą, dzwonią i proszą o przyjazd. No a ja zazwyczaj dzwonię po weta, bo ani wetem , ani znachorem to nie jestem ... no chyba że trzeba pomóc ludziom, bo nie potrafia wychować zwierzęcia to chetnie pomogę, bo szkoda mi zwierzątek.
 
właśnie zostałam poproszona o koleżankę o zrobienie sesji zdjęciowej i nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie to że to sesja ciążowa.... powiedziałam jej że to przemyśle... poradźcie coś... z jednej strony chciałabym im zrobić te zdjęcia bo uwielbiam takie sesje... a z drugiej chyba musiałabym wziąć pół paczki persenu... niby to ma być po nowym roku... ale czy bede gotowa na takie wyzwanie?? ...ech
 
rozczochraczku - chyba nam tu ciężko doradzić ... musisz sama przed sobą się zastanowić czy jesteś gotowa na taką sesję... na pewno jeśli miałoby ciebie to kosztować zjedzeniem całego opakowania tabletek "antystresowych" to jestem na nie. Myślę że teraz warto sie skupić na świętach ... a decyzję o sesji odłożyć na później... Jaką kolwiek podejmiesz decyzję to będe cię popierać i trzymać kciuki :-) buziaki:*
 
właśnie zostałam poproszona o koleżankę o zrobienie sesji zdjęciowej i nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie to że to sesja ciążowa.... powiedziałam jej że to przemyśle... poradźcie coś... z jednej strony chciałabym im zrobić te zdjęcia bo uwielbiam takie sesje... a z drugiej chyba musiałabym wziąć pół paczki persenu... niby to ma być po nowym roku... ale czy bede gotowa na takie wyzwanie?? ...ech

dokładnie ty musisz czuć sie na siłach zeby cos takiego zrobic bo dotykac brzuszek bedziesz itp...wiadomo jak to przy sesjach jest , a z drugiej strony nie bedziesz teraz kazdej cięzarnej unikac bo tak naprawde nigdy moze ten odpowiedni moment nie nadejsc..........

trzymma kciuki za decyzje!!!!!!
 
załapałam się na sesję zdjęciową córeczki znajomych którym robiłam zdjęcia ciążowe :D małej idą zęby była niedobra strasznie :D nie słuchała się nikogo, uciekała rodzicom ale kilka zdjęć udało się zrobić :D uwaga filmik za pozwoleniem bohaterów tego odcinka:

http://www.youtube.com/watch?v=OSAZRNpmgF0

jak sie zapisze wreszcie w lepszym formacie to załącze w wysokiej rozdzielczosci bo strasznie mi poszły zdjęcia na jakosci jak zapisywałam bezpośrednio do youtube z programu ... :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry