reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

reklama
benita_29 pisze:
A teraz z innej beczki- maz przed chwila czytal sobie co piszemy tu i co ja pisze i dostalam opiernicz ze nie ukladam zdania tak jak trzeba i robie bledy.Dlatego chcialam przeprosic za to,ale tez chcialam sie wytlumaczyc z tym ze jednak nie chodzilam nigdy do polskiej szkoly,bo mieszkalam gdzie indziej(do zeszlego roku),a moj jezyk polski to tylko to czego zdazyla mnie matka nauczyc ,rozmawiajac ze mna po polsku.Pisze to wszystko,bo dalam sobie sprawe ze ktoras z Was mnie moze wziac za jakas nieuka i niegramotna babe,ktora nawet podstawowki nie ukonczyla.

Benita! Ty nam kiedyś już się chwaliłaś, że jesteś "zagraniczna" :) Ja nie widzę problemu i chyba nawet nie zwracam uwagi na drobne błędy, bo każda z nas wstawia tu jakieś byki :D
 
o jasny a ja dopiero teraz doczytalam ze Benita mieszkala w Bulgarii-no jaka ja do tylu...a swoja droga ciekawe co u niej..
 
reklama
Do góry