reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

reklama
Tofilesia bardzo przytulny kącik dla Leosia, i przyjaciel też mi się bardzo podoba!
Sińka ta Twoja gwiazda to żadnego zdjęcia nie przepuści. Pokoik fajnie urządzony.
Kasiula widzę że i u Ciebie zielenie :-) Super pomysł z tą szafą za roletą!
Asia bardzo mi się podoba ta lampa, daj znać koniecznie czy jesteś zadowolona jak kupisz.
I ja żeby nie być gołosłowną wklejam zdjęcia kącika naszego Emilka. Wszystko co w łóżeczku hand made, namęczyłam się ale mam satysfakcję. Pościeli jeszcze nie zakładałam żeby się nie kurzyła, ale będzie taka jak prześcieradełko - czyli dinusie :)
 

Załączniki

  • CIMG1406.jpg
    CIMG1406.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 146
  • CIMG1408.jpg
    CIMG1408.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 160
  • CIMG1410.jpg
    CIMG1410.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 174
miki
śliczną pościel usyzłać, gratulacje.
mamy podobny kolor ścian a ja mam gwiazdkę zamiat księżyca na ścianie :)

jutro wstawie fotke, jak jużbedzie wszystko przygotowane tak na cacy
 
Miki, bardzo ładnie :tak::tak:

U mnie łóżeczko już stoi skręcone, meż sie zlitował jak usłyszał że mi czop odszedł hehe, dziś jedziemy dokupic fotel i jesteśmy w trakcie zamawiania komody. Już sie nie mogę doczekać jak wszystko będzie w całosci :cool2:
 
reklama
miki wspaniały pokoik, jestem pełna uznania dla Ciebie, włożyłaś w to całe swoje serce:-)
ellsi haha no nie martw sie deską, ona zniknie ;-)zanim pokoik dla Karolinki powstał miałam tam swoją małą graciarnie do prasowania i zbierania ubrań i teraz trudno mi się przerzucić ot tak od razu do innego pokoju hihi:-D
Tofilesia ten mały stworek jak juz miki podkreśliła nie przepuści żadnego zdjęcia:-Dszkoda tylko, że jak sama chce jej popstrykac foty ucieka gdzie pieprz rośnie:-p
 
Do góry