reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedporodowe obawy, przesądy, rady...

kasiu - no ten twoj lekarz jakis niezwykly, naprawde :-) ale chyba nie wyobrazam sobie sytuacji, zeby lekarz swoje prywatne pacjentki przyjmowal na oddziale. tak czy inaczej, ja nie narzekam - choc prawda, ze wolalabym, by nie bylo takich kolejek. ale lekarz i bezpieczenstwo, jakie czuje w zwiazku z nim rekompensuje mi ten stracony czas - tak mysle :-)
 
reklama
Aenye, no to jest najważniejsze, żebyś się czuła bezpieczna o siebie i dzidzie.:tak:

A z przyjmowaniem na oddziale to nie jest wcale niezwykłe, moja koleżanka u innego całkiem lekarza też chodziła na oddział na kontrolki (ktg, usg)...
 
w sumie czy to ważne ile kosztuje, gdzie przyjmuje itp.??
Najważniejesze chyba, żeby to był dobry lekarz a nie konował i żebyśmy czuły, że powieżyłyśmy zdrowie nasze i naszego malucha w dobre ręcę:tak:
 
Czemu niezgodne? Przecież na izbie przyjęć jest normalny gabinet do robienia badań? U nas po szkole rodzenia wszyscy mogą sobie zejść tam na KTG w ramach opłaty za szkołę rodzenia. Zakładam że podobnie wyglądają izby przyjęć w innych szpitalach. W Swissmedzie jest normalny cennik za taką wizytę. Też masz prawo do darmowych wizyt w 9 mies. w ramach opłaty za poród. :)

Sa_raa - zdecydowanie TO jest najważniejsze! :)
 
Ja nie lubialam ktg jak cholera bo zawsze jak mi pielegniarka podlaczyla to mi sie zaraz chcialo siku bo trza bylo siedziec w pozycji polsiedzacej i maly mi pecherz uciskal i ciezko mi bylo te minimum 40min wytrzymac :)
 
Sa_raa - jak nie masz wskazań to nie musisz wcale miec KTG aż do porodu, moja bratowa np. jeszcze nie miała i tez jest w 9 miesiącu.
Ja jako że chodzę na kroplówki, to mi podłączają przy okazji :-)
A pozycję to mam leżącą, a z ciekawości: czemu półsiedząca, Nieistotku?
To chyba można robić akurat w każdej pozycji, byle było słychać :tak:
 
Nas zmuszali do polsiedzacej pozycji chociaz nie ma ku temu zalecen
nawet jak budzili nas o 5 rano na ktg
zamiast lezec i przysypiac w trakcie musialysmy polsiedziec i przysypiac sie nie bardzo dalo :)
 
reklama
Do góry