reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola i żłobki

reklama
Witam,
Tez mieszkam w waszych okolicach,moj smyk chodzi do złobka od marca;)Jestem mega zadowolona,złobek znajduje sie na K.K.Polskiej(prywatny oczywiście bo w panstwowym jak składałam papierek to byłam na 157miejscu:/paranoja)
Opłaty---dziecko do roku---650zł
powyzej roku---500zł plus 5zł wyzywienie.
Opieka nad dziećmi Puchatkowy Raj

Szczecin Dodane przez kinga 12:49, 25 Lip 2011

941668_1_644x461_rev007.jpg


Witam
Gorąco zapraszamy dzieciątka od 5 miesiąca życia do 5 lat

Nasze przedszkola oferują .opiekę od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6.30 - 18,00 ,
a także opiekę godzinową , wszystko oczywiście jest ustalane indywidualnie do każdego dziecka z rodzicem.

Jest to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy pracują bądź chcą, by ich dziecko miało kontakt z rówieśnikami,a także którzy muszą coś załatwić czy też chwilę odpocząć.

Naszym atutem jest mała, zintegrowana wiekowo grupa. Sprzyja to łatwemu poznaniu dziecka i jego potrzeb, kształtowaniu prawidłowych nawyków i kreowaniu zainteresowań.
Swoją ofertę wspieramy realizacją szeregiem programów profilaktycznych promujących zdrowy styl życia
Nasza placówka w których posiadamy jeszcze wolne miejsca to w Centrum niedaleko Parku Kacprowicza ul Królowej Korony Polskiej:)

Atutem jest także niska cena !
Dzieci poniżej roczku 649 zł,
dzieci powyżej roczku 500 zł (5 dni w tygodniu , do10 h dziennie)

Proszę pisać na maila, puchatkowyraj@wp.pl więcej ewentualnych informacji prześle , odpowiem telefonicznie 519 820 991 bądź osobiście

!Serdecznie zapraszamy naprawdę warto !





Inne ogłoszenia tego użytkownika Kontakt

Jesteś zainteresowany? Osoba kontaktowa: kinga

Wyślij wiadomość



Szczecin Królowej Korony Polskiej
 
Polnocny Wiatr - ja mieszkam na przyjaciol zolnierza i zapisalam dziecko do prywatnego zlobka. W takich nowych blokach przy kosciele funkcjonuja dwie placowki:
Opieka nad dziećmi, Szczecin
Tupot Malych Stop

Dzięki, Ten "Tupot..." wygląda fajnie. Szkoda, że karnetów nie mają za troszkę taniej niż opieka godzinowa. Spodobala mi się oferta w tym co Ewon podawała = 140 zl za 20 godzin do wykorzystania w ciągu miesiąca. To by bylo dla nas akurat jeśli chodzi o cenę.
Jakbyś znała jeszcze jakieś w okolicy z karnetami, to się polecam. :-)
 
Wszystkie maluszki, zapraszamy do Punktu opiekuńczo-wychowawczego Różowy Słonik. Zapewniamy małą grupę, opiekę doświadczonych pedagogów, pełne wyżywienie: śniadanie I i II, obiad - zupa i drugie danie, podwieczorek. W programie dnia leżakowanie, zabawy na świeżym powietrzu w dużym ogrodzie, oraz wiele ciekawych zajęć edukacyjnych przygotowanych z myślą o najmłodszych. Oferta zawiera całodzienną opiekę nad dziećmi w godzinach 7.00 - 17.30, od 17.30- 23,00 "Bajkowe Popołudnie".
Żłobek Szczecin Prawobrzeże - Różowy Słonik
500307302
 
a ja moge polecić żłobek bajolandia na pogodnie. maly tam chodzi i jest bardzo sympatycznie :)
panie są super.
szukając dla mlodego żloba byłam obok nas na witkiewicza w mikado-maja tam sekcję żłobkową- panie bardzo chwalił,a na mnie zrobiło to wrażenie spędu strasznego... panie udzielające informacji opryskliwe i strasznie nerwowe!
 
Witam serdecznie! myślę o założeniu klubu malucha w Szczecinie na Żelechowie - otwarcie mniej więcej za rok ;) mieściłby się na parterze domku z ogródkiem (boczna uliczka od Obotryckiej, na osiedlu domków, przy parku). byłby przeznaczony dla dzieciaczków w wieku ok. 2-6 lat. będzie to miejsce kameralne, przytulne i domowe, będą prowadzone zajęcia edukacyjne :) chciałabym, żeby dzieci były zadowolone - oczywiście rodzice również :) kadra będzie wykwalifikowana oczywiście - sama też jestem pedagogiem ;)
planuję również możliwość opieki na godziny i karnety, bo widzę, że na to jest zapotrzebowanie oraz organizację przyjęć dla dzieciaczków:)

do Pań kieruję pytania i proszę o pomoc:)
- czy w tej dzielnicy jest zapotrzebowanie na taki punkt?
- na jakie zajęcia dla dzieci liczycie wybierając miejsce opieki/ przedszkole?

z góry dziękuję za odpowiedzi!
pozdrawiam serdecznie :)
 
Ostatnia edycja:
Mojego juniora w zeszłym miesiącu przepisałem do "Różowego Słonika" w Dąbiu, mieszkamy w stargardzie a pracujemy w szczecinie, codzienne dojazdy :/ duży plus że pracują tam od 7-17.30 wiec spokojnie sie wyrabiamy z zona. Na poczatku wzielismy pakiety godzinowe aby sie mlody oswoil (raz juz zmienialismy zlobek). Teraz jest juz okej, tylko troche mi szkoda go zostawiac na 10 godzin, pewnie niedlugo juz taty nie pozna :) Pozdrawiam wszystkich rodzicow
 
Ja ostatnio szukałam klubiku gdzieś w centrum,bo chcieliśmy z M. sobie do kina wyskoczyć.Zdecydowałam się na "Puchatkowy raj"- co prawda okazało się,że to nie na K.Korony Polskiej,tylko na deptaku Bogusława,ale to nawet lepiej dla nas.Cena mnie powaliła,w sensie pozytywnym,bo 4.50 za godzinę:-):happy::tak:(co prawda przez pomyłkę,bo pani myślała,że my "na stałe",ale "normalnie" też nie jest jakaś zabójcza,bo 6.50 za godzinę).
Dziewczyny ,które opiekują się maluszkami bardzo miłe,moja Niunia od razu się zaaklimatyzowała i ładnie bawiła.Odebraliśmy ją o 18.30,zadowoloną i szczęśliwą,choć zmęczoną:tak:.
Dzięki za polecenie tego miejsca,na pewno jeszcze skorzystam z ich usług,jak będe chciała gdzieś "się wyrwać":tak:
 
reklama
Z niepokojem obserwujemy co się dzieje w tym roku z przedszkolami. Nie dość, że z genialnych pomysłów prezydentów Szczecina powstaną przedszkola molochy, tzn. jeden dyrektor na 15 przedszkoli itp. A część chyba będzie wogóle sprywatyzowanych. Nie znam się zbytnio na przedszkolach ale jak chodziliśmy z psami na zajęcia dogoterapeutyczne, to wydawało mi się, że dyrektorki miały sporo spraw do zalatwienia i do zadbania o sprawy przedszkola. A o co dyrektor 15-stu będzie dbał? Mniemam, że przede wszystkim o to czy go z posadki nie ściągną.
NIESTETY obijam się o pomysly Soski odnośnie wprowadzania oszczędności w oświacie od prawie dwóch miesięcy. Sądzę, że pomysł redukcji wszystkich etatów prezydenckich (i wiceprezydenckich) w Szczecinie do jednej posady byłby tak samo podstawny, jak większość pomysłów Soski.
Ale jakoś radni to przyklepali. Hmmmm.... Zdaje się, że przyklepują jak leci. No chyba, że ktoś się bardzo postawi.
Ale teraz problem. Kiedy własciwie zaczyna się rekrutacja do przedszkoli? Na stronie elektronicznej rekrutacji jeszcze nic nie ma. Utonęłi w balaganie genialnych reform? Czego im życzę z calego serca.
Co o tym wogóle myślicie?
Pozdrawiam Hania
 
Ostatnia edycja:
Do góry