reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śląskie brzuszki:)-Majówki 2014

reklama
Dla mnie to problem branie dwulatka pociag na miejscu by byl kolo 11;30 jazdy jest prawie 2 h poza tym tez bym chciala sie zrelaksowac a nie caly czas patrzec na dziecia ktory w knajpie nie wysiedzi;/ moze innym razem zrobcie foto co by pamiatka byla;D
 
Dziewczynki ja też bym się bardzo chętni z Wami spotkała , ale mam ten sam problem co Saga- nie mam jak się wyrwać od córci.
Tak samo nie uśmiech mi się biegać za nią po kanjpie i nie móc spokojnie porozmawiać, poznać Was. Mąż będzie w pracy , nie będeęmiała samochodu, z komunikacji miejskiej to ja w ogóle nie korzystam - nie nawidzę.
Więc może będzie za jakiś czas kolejne spotkanie i wtedy mi się uda dotrzeć:)
 
Saga , Babelek- zapewne bedzie kolejne spotkanie i moze nastepnym razem- nie namawiam zatem juz ,kazdy ma inne dzieciatko i je zna - jedne dzieciaczki sa spokojne a inne lataja po knajpie i zaczepiaja ludzi heh - w kazdym razie o nastepnym spotkaniu damy znac i moze Wam sie uda wtedy:)

aesthete- to ja bym byla chetna jak cos do zabrania sie autem choc jesli ktos bedzie bardziej potrzebujacy to sie przejde pichotka- bo bedzie nas 6 i nie wiem czy ktoras bedzie szla prosto do Osla???:)
 
Dziewczyny zrobilam rezerwacje w Osiolku;) na czwartek na 11 ale jak bedziemy nieco pozniej to tez nie problem - Babeczka powiedziala ,ze raczej o tej porze nie ma problemu ze stolikami ale postawiona ma byc karteczka z napisem "BB" jesli Ktoras by szla prosto do Osiolka :) - ul. Mariacka1;)
 
aeshette jak to nie problem to również bym poprosiła ;-)
Oczywiście jeśli będzie ktoś z daleka to się przejdę piechotką.
Ja będę na dworcu troszkę wcześniej, tak 10.30-10.40 bo nie lubię się spóźniać, i nie lubię jak ktoś na mnie czeka :tak:
a też nie chcę dotrzeć ugrzana, z zadyszką i glutem do pasa :-D
 
brownagula - ja tez bede wedle rozkladu kolo 10.40 :) mam nadzieje ,ze koleje slaskie nie zrobia mi psikusa:p bo i tak bede jechac 2 h! wiec zobaczymy na ile punktualnie:)
moze jak sie spotkamy na dworcu to ustalimy czy i kto idzie na piechty ;P

A Czy ktoras sie wybiera pod Osla bezposrenio??

,iwonaimaja ,perelka86,mamunia jak to u Was wyglada? - czym sie bedziecie poruszac? bedziecie na dworcu rowniez>??
 
reklama
Ja nie wiem gdzie to jest ani jak to jest daleko, więc zgodnie z rozkładem będę o 11 i dotre najdalej do Mcdonalda:-D

strasznie mi przykro dziewczyny, mam wrażenie że to przeze mnie i mója 11 tak się stało.
 
Do góry