reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania aktywnych mam - Szczecin

reklama
Lista na piątek 7.05 na 16.00
czarodziejka87 + mąż i synek 6 mcy , termin obojętny, temat 2
mama_ola z mężem i dzidzią w brzuszku, 07.05 , temat 2
kaoru3 z mężem + 2 dzieci: 3,5 letnie i 1,4 miesiące, 07.05 i temat 2
Matylda111 + 20 miesięczna córeczka
zylcia z męzem + córka 8 mcy
koleżanka Monika z mężem albo babcią i córką 5 msc
hana31 + 3 letni synek

mamy 12 osób dorosłych.
Jeszcze maxyamlnie 3 osoby dorosłe mogą sie zapisać na spotkanie.
 
niestety, mnie nie będzie. Ja koordynuję spotkania w całej PL i akurat nie jestem ze Szczecina.

Mam do Was prośbę byście się zalogowały w portalu Aktywnemamy.pl ( jak to zrobić jest napisane w ogłoszeniu na górze działu) i dołączcie do spotkania jakie tam utworzyłam.

http://aktywnemamy.pl/squad,show,19538.html
 
Ostatnia edycja:
Lista na piątek 7.05 na 16.00
czarodziejka87 + mąż i synek 6 mcy , termin obojętny, temat 2
mama_ola z mężem i dzidzią w brzuszku, 07.05 , temat 2
kaoru3 z mężem + 2 dzieci: 3,5 letnie i 1,4 miesiące, 07.05 i temat 2
Matylda111 + 20 miesięczna córeczka
zylcia z męzem + córka 8 mcy
koleżanka Monika z mężem albo babcią i córką 5 msc
hana31 + 3 letni synek

mamy 12 osób dorosłych.
Jeszcze maxyamlnie 3 osoby dorosłe mogą sie zapisać na spotkanie.

no i co ---- spowiadać się tu z nieobecności...
bardzo miło było Was poznać - Aniu - czrodziejko z Szymkiem, zylciu - Sylwio z Haneczką i Olu z Leonkiem w brzuszku..zawsze to juz teraz inaczej będzie się pisać...
uważam ze bylo bardzo sympatycznie
pozdrawiam
 
Właśnie - bardzo fajnie było, szkoda że kilka osób nie przyszło. Sama miałam przyprowadzić koleżankę a w ostatniej chwili coś jej wypadło i przyjść nie mogła. Fajnie że w takim miejscu - i duże i małe dzieci miały co robić. Generalnie jestem zadowolona. Pozdrawiam Was Hana, Czarodziejko i Olu :) Buziaki dla dzieciaczków ;)

Myślę, że warto spotykać się i dowiadywać nowych rzeczy. Zachęcam do logowania w portalu aktywnemamy.pl Fajnie będzie jak zbierze nas się tam trochę to łatwiej będzie organizować podobne spotkania, zbierać informacje o miejscach przyjaznych mamie i dzieciom itp. Zachęćcie koleżanki, które nie korzystają z forum BB do zalogowania się. Im będzie nas więcej tym lepiej - każdy ma jakieś znajomości, pomysły, coś robi zawodowo co może się przydać, zna jakieś fajne miejsca w naszym mieście. A jak wpadniemy na fajny pomysł to może uda się znaleźć finansowanie... Myślę, ze warto spróbować. Sama jeszcze do końca nie rozgryzłam tego serwisu ale zalogowałam się ;)
 
witajcie, zazdroszcze wam tego spotkania !!!! Ciesze sie ze sie udało i jestescie zadowolone !!!

A ja mam prosbe zeby nastepne bylo w sobote lub niedziele. Chetnie bym przyszla ale pracuje wiec w tygodniu nie mam mozliwosci przyjsc na takie spotkanie. Zeszta chyba jak wiekszosc.

Pozdrawiam
 
Ja też jestem bardzo zadowolona ze spotkania. Fajnie jest czasami gdzieś wyjść i kogoś poznać, zwłaszcza jak można zabrać nasze pociechy:-) Szymkowi chyba też się podobało, a z wrażenia nie spał do 22:-) A mój M nie może się doczekać, aż Szymek będzie taki duży i fajny jak Mati :-)
 
reklama
Do góry