reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

A ile Twoja Julcia wazyla przy urodzeniu??? Maja wczoraj na szczepieniu 7200 g i tez kazali sie nie przejmowac. A mi do wymarzonej wagi 6 kg zostalo do zrzucenia ale nic nie chce drgnac juz od trzech miesiecy wiec zapisalam sie na aerobik i odstawilam slodycze:/
Julka urodziła sie z wagą 4360 przy wyjściu ze szpitala równe 4kg
 
reklama
A my po dzisiejszym ważeniu 9.100 i 71 cm chociaż co do pomiaru wzrostu to mam zastrzeżenia bo ja go mierzyłam w domu to miał 74cm, ale jak można dobrze dziecko zmierzyć kiedy ja trzymam je na rękach a pani pielęgniarka na chybił trafił przykłada centymetr.
k8sad ja też już powoli zaczynam wyglądać jakbym się głodziła...
 
Dzis Agata konczy 11 mc i wazy 11.200 a mierzy 80 cm...jednak po niej tej wagi nie widac,poprostu jest nabita...
...od 2 tygodni biega:-)
 
reklama
Do góry