reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża?

reklama
Więc być może ten pozytywny test wykrywał jeszcze zastrzyk. W ulotce jest informacja, że utrzymuje się on w organizmie ok 10 dni, ale widziałam tu na forum, że niektórym dziewczynom utrzymywał się nawet do 12-14 dni od zastrzyku.
Okej. To może być powód. Dziękuję za odpowiedzi
 
Witam okres mi się spóźnia 6 dni mam mdłości zawroty głowy i podbrzusze mnie boli czy może oznaczać to wczesna ciążę. Test zrobiłam 3 dni temu . Czy powtórzyć,staramy się z partnerem o dzidziusia😏
 

Załączniki

  • Screenshot_20240202_104048_Gallery.jpg
    Screenshot_20240202_104048_Gallery.jpg
    318,4 KB · Wyświetleń: 139
Witam nie wiem co o tym myśleć ostatnio normalna miesiączke miałam 17 stycznia w lutym dostałam 8 i było to tylko 2 dniowe brązowe plamienie i do tej pory nic bolą mnie piersi momentami mnie mdli zwiększył mi się apetyt a testy ciągle wychodza negatywne ten robiłam dziś popołudniu i również mam wrażenie że negatywny chodź pod światło tak wygląda jakby przebijała się druga kreska . Nie wiem czy jest sens zrobic jeszcze jutro jeden z samego rana . Miał ktoś tak że testy nie wykryły ciazy? Stosujemy z mężem seks przerywany i ostatnio w styczniu troszkę nas poniosło i drugi raz był po godzinie
 

Załączniki

  • 20240205_142639.jpg
    20240205_142639.jpg
    419,8 KB · Wyświetleń: 98
Witam nie wiem co o tym myśleć ostatnio normalna miesiączke miałam 17 stycznia w lutym dostałam 8 i było to tylko 2 dniowe brązowe plamienie i do tej pory nic bolą mnie piersi momentami mnie mdli zwiększył mi się apetyt a testy ciągle wychodza negatywne ten robiłam dziś popołudniu i również mam wrażenie że negatywny chodź pod światło tak wygląda jakby przebijała się druga kreska . Nie wiem czy jest sens zrobic jeszcze jutro jeden z samego rana . Miał ktoś tak że testy nie wykryły ciazy? Stosujemy z mężem seks przerywany i ostatnio w styczniu troszkę nas poniosło i drugi raz był po godzinie
Jeśli testy negatywne, to twoje objawy nie są ciążowe. Mdłości występują od 6 tygodnia. Wtedy krecha byłaby zdecydowanie zauważalna :)
 
reklama
Witam nie wiem co o tym myśleć ostatnio normalna miesiączke miałam 17 stycznia w lutym dostałam 8 i było to tylko 2 dniowe brązowe plamienie i do tej pory nic bolą mnie piersi momentami mnie mdli zwiększył mi się apetyt a testy ciągle wychodza negatywne ten robiłam dziś popołudniu i również mam wrażenie że negatywny chodź pod światło tak wygląda jakby przebijała się druga kreska . Nie wiem czy jest sens zrobic jeszcze jutro jeden z samego rana . Miał ktoś tak że testy nie wykryły ciazy? Stosujemy z mężem seks przerywany i ostatnio w styczniu troszkę nas poniosło i drugi raz był po godzinie
Nic nie przebija.
 
Do góry