reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z pierwszej ręki BEZ KOMENTARZY

reklama
Pisałam do Marzenki co tam u nich słychać:

"A jesteśmy w szpitalu dalej. Mały żółknie więc jutro się okaże czy ma dużą żółtaczkę i zostajemy czy wychodzimy. Ja na razie walczę o pokarm bo mały ssie jak smok ale nic nie leci:) Ale w końcu pokarm musi się pojawić. Mnie po cięciu zamiast boleć brzuch to boli w krzyżu z prawej strony - podobno od znieczulenia ale chodzę jak babcia bo się wyprostować nie umiem. Mały na razie grzeczny ale jak wiadomo to bywa zmienne :D Pozdrowienia dla ciotek."
 
Melduję się z patologii ciązy, dzisiaj o godz. 10 położyli mnie, bo mialam skurcze co 8 min, ale nie za mocne, a rozwarcie mam na 3 cm. Maly bardzo spokojny. Skurcze cały czas sa ale nie sa za mocne. mam nadzieję, że sie jakoś rozkręci. Proponowali mi oxy ale na razie sie nie zgodziłam, niech samemu sie rozkręca. Będę dawać znać co i jak. Trzymajcie kciuki, żeby jakoś poszło.
 
wiadomość od jolkaa1989:

"Hej:)my jutro prawdopodobnie do do,ku wyjdziemy.Mała jeszcze jutro będzie miała robione USG główki bo były małe komplikacje podczas porodu i ma dwa krwiaki,ale lekarze mówią że same się wchłoną podczas 3miesięcy.(...) Pozdrawiam Was wszystkie i ściskam mocno!"
 
Wiadomość od Aaniaap:

"Cześć, przyjęli mnie na oddział zrobili usg i okazało się że Ola głową w dół. Nie wiem kiedy się obróciła, lekarz też się dziwi. Mam nadzieję,że jutro mnie wypuszczą. Pozdrawiam."
 
Ostatnia edycja:
Wiadomość od Karolka85:

"My jeszcze w szpitalu, z małym wszystko dobrze jest problem z moją raną po cięciu strasznie leci z niej ropa. Nie wiem kiedy wyjdziemy. Tęsknimy za ciotkami z BB."

Zapytałam co na to lekarze, bo to już przecież 9 dni od porodu?

"Lekarze dali mi dziś antybiotyk i robią płukanki. Na dodatek mam bardzo mało pokarmu pompuje już piąty dzień i jest lipa a mały jest jak szalony:)"

Karolka pozdrawia wszystkie cioteczki z BB
 
reklama
my nadal w szpitalu, niestety ale jestesmy pod obserwacja, bo mały ma stan zapalny w moczu, ma podwyzszone leukocyty, bakterie, w moczu, czekamy na wyniki z posiewu co to za bakterie, crp tez podwyzszone, ponadto czekamy na konsultacje z urologiem, zeby obejrzał nereczki, bo jest jakis problem z jedna nereczka. jestem załamana, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i szybko wyjdziemy ze szpitala. trzymajcie kciuki. pozdrawiamy z Oliwierkiem.
 
Do góry