reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badan

Powodów wysokiej ferrytyny może być kilka. Marskość, wzw B lub C. U mojego taty wysoki poziom wskazywał na hemochromatozę. Jest to choroba genetyczna i niestety dziedziczna. Czy w rodzinie męża występowały jakieś choroby związane z wątrobą?
Niestety nie wie tego
 
reklama
@93kora Ale już zdrowa jesteś? I co do zażółcenia oczu , to oczywiście przy WZW C może się pojawić (ale nie musi).

Tutaj na pewno coś z wątrobą się dzieje. Ale bez dalszej diagnostyki, to można tylko gdybać. Trzeba po kolei wykluczać przyczyny takich wyników krwi.
Tak wyleczyłam się całkowicie z tego świństwa :)
 
Hej dziewczyny czy tu coś widać?? Czy mi sie tylko wydaje.
IMG20230519123814.jpg
IMG20230519123551.jpg
IMG20230519123900.jpg
 
Dziewczyny zinterpretujecie mi te wyniki?
Nie znam się na tym kompletnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230728-134747_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230728-134747_Samsung Internet.jpg
    123,2 KB · Wyświetleń: 28
  • Screenshot_20230728-134806_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230728-134806_Samsung Internet.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Uwagi do antybiotykogramu? To tylko uwagi - wytłumaczenie wyniku, gdyby wogóle był zrobiony - taki LIW - laboratoryjna interpretacja wyniku. Chyba że nie widzę całego zdjęcia.
 
Do góry