reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla wrzesniowego malucha czyli HITY i KITY :)

My też już trójkowe. 2 oddałyśmy kuzynce M bo jej Mała o 1kg mniejsza mimo iż o 1,5miesiąca starsza. Też jestem ciekawa jak długo ponosimy bo moja rośnie w zastraszającym tempie.
 
reklama
Ja tez kupiłam 3-ki, ale troszkę za wysokie są. Dziś jeszcze kupię 2-ki, ale to już chyba ostatni raz :szok:
 
My też jedziemy na "2", mam jeszcze jedną pakę, więc myślę, że to już ostatnia...chociaż zobaczymy jak to będzie...?? Jakoś "3" mi się wielgachne wydają na Dunię, chociaż już też się waga w okolicach 5 kg na pewno kręci...
 
My teraz po tej paczce dady 2 spróbujemy 3 z hagisa (kupiłam jak były w promocji w biedronce), bo jakoś odciskają się lekko na nóżkach te 2, ale co do ubranek to właściwie niedawno doszliśmy do 62... więc moze mi sie tylko wydaje, ze te 2 są maławe...
 
Dora moja ma niby 60 cm (i 5,7kg) i 2 już są stanowczo za małe więc jak już widzisz że się odciskają na nóżkach to znak że należy zmienić rozmiar na większy:tak:
 
reklama
dora, z tego co ja zauważyłam to dady 2 były mniejsze od np 2 pampersa,
u nas 2 też już małe ale 3 jakieś za duże. Mam jeszzcze50 szt huggisów 2 i nie wiem co z nimi zrobić, bo anka przesikuje co druga pieluche.
a wczoraj zauważyłam ze dady u nas podrożały.
 
Do góry