reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanikające objawy ciąży

Dziękuję, postaram się przejąć odrobinkę tego dobrego nastawienia od Ciebie ☺️ dziś wypada 7t3d. Jutro pewnie przyjdą wyniki z sobotniej bety, to będzie coś więcej wiadomo, czy w ogóle rośnie...
Tydzień temu też robiłam w sobotę, w tym samym laboratorium i wynik miałam w ten sam dzień. Teraz mnie trzymają w niepewności...mój mąż mnie pociesza, że pewnie beta tak skoczyła, że skalę rozwaliło i dlatego nie ma wyniku 😉
To już za chwilkę będzie bardziej bezpieczny okres 🙂 Jak już jest serduszko to duża szansa na powodzenie
 
reklama
To już za chwilkę będzie bardziej bezpieczny okres 🙂 Jak już jest serduszko to duża szansa na powodzenie
Też tak czytałam. Tylko czy doczekam się tego serduszka....czekam z niecierpliwością na wynik bety. Troszkę mi poprawilyscie humor, zaczęłam wierzyć że nie wszystko stracone. Dam znać później.
 
Dziewczyny beta rośnie 😀 11 maja miałam 5775 a 18 maja 27807. Sprawdziłam w jakims kalkulatorze internetowym że trochę za mało, ale nawet nie mam zamiaru się tym przejmować 😀 skoro objawy mi zanikły w poniedziałek to beta by aż tyle nie urosla. Teraz czekam do piątkowej wizyty 🙂 ciężko było uwierzyć, że utrata objawow to nic złego, ale faktycznie tak jest 🙂
 
Dziewczyny beta rośnie 😀 11 maja miałam 5775 a 18 maja 27807. Sprawdziłam w jakims kalkulatorze internetowym że trochę za mało, ale nawet nie mam zamiaru się tym przejmować 😀 skoro objawy mi zanikły w poniedziałek to beta by aż tyle nie urosla. Teraz czekam do piątkowej wizyty 🙂 ciężko było uwierzyć, że utrata objawow to nic złego, ale faktycznie tak jest 🙂
Te najprostsze internetowe kalkulatory są dobre do sprawdzania przyrostów w bardzo wczesnej ciąży, gdy ta beta dopiero startuje. Później beta nie podwaja się już tak szybko.
U Ciebie ten przyrost naprawdę wygląda bardzo dobrze.
Powodzenia na piątkowej wizycie ☺️
 
Te najprostsze internetowe kalkulatory są dobre do sprawdzania przyrostów w bardzo wczesnej ciąży, gdy ta beta dopiero startuje. Później beta nie podwaja się już tak szybko.
U Ciebie ten przyrost naprawdę wygląda bardzo dobrze.
Powodzenia na piątkowej wizycie ☺️
Dziękuję ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny według miesiączki jestem w ciąży 5+0, lekarza mam za tydzień jestem po jednym poronieniu w styczniu tego roku 7+3 tc i jeden ciąży biochemicznej w marcu (objawem poronienia było to że piersi zrobili się miękkie )więc lekarz przepisał mi duphaston i neoparin od pozytywnego testu i przyrostu bety w 26 dni cyklu beta była 133 a 29 dnia cyklu 341 więcej już nie badałam, ale w czwartek straciłam objawy piersi, które były nabrzmiałe przestały boleć i zrobiły się miękkie oraz zniknęły senność i wzdęcia
W sobotę wieczorem nabrzmiałość piersi i ból wróciły i dzisiaj senność tak mnie stresuje to czy wszystko jest w porządku niby takie objawy nie powinny być wyznacznikiem ale jak się już jest po przejściach to różne rzeczy przychodzą do głowy tym bardziej że tak myślę że ten nawrót objawów moze być od duphastonu
 
Do góry