reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

To córka ze stycznia 2018? Jeśli tak to sytuacja jak u mnie 😊
Nie 😉 wrzesień więc będzie 6 lat i 3 miesiące. Chodziło mi o to że jakby miała termin ma styczeń to już by się obróciło na 7 lat różnicy. W sumie w ubiegłym roku był termin na granicy, ale biochem z marnymi wynikami bety, prawi wgl nie ruszyła w porównaniu do tego tego jakie mam teraz wyniki.
 
reklama
Nie 😉 wrzesień więc będzie 6 lat i 3 miesiące. Chodziło mi o to że jakby miała termin ma styczeń to już by się obróciło na 7 lat różnicy. W sumie w ubiegłym roku był termin na granicy, ale biochem z marnymi wynikami bety, prawi wgl nie ruszyła w porównaniu do tego tego jakie mam teraz wyniki.
To nie jest tragiczna różnica. Bo u mnie syn ze stycznia 2018, to już 6 lat i 11 miesięcy między córka a dzidzia beda 4 lata i 3 miesiące różnicy
 
Ja tylko marudzę, ale może mi wybaczycie🫣 mamy jeszcze wykupiona wycieczkę do Turcji na początku lipca...I też już jestem przerażona jak to będzie? Zapłacona zaliczka... dzieciaczki sie cieszą a ja się zastanawiam czy dam rade😭😭latalyscie w ciazy samolotem? Ja to nawet bałam się w długa podróż samochodem jechac🫣😜Ja z tych panikar🫣😛teraz to już trzecie dzieciatko to mam nadzieje, ze będę się mniej zamartwiała.. bo nawet mniej na to czasu🤣
Moja siostra w zeszłym roku poleciała do Turcji jak była jakoś w 18-19tc 🙂 także to jest jak najbardziej możliwe.
 
U mnie będzie różnica dokładnie 5 lat, bo córka z końca listopada (miała się urodzić w grudniu), a ja sobie i mężowi mówiłam, że max 5 lat różnicy, a jak się nie uda to się już w ciążę nie bawię 😅
 
Ja tylko marudzę, ale może mi wybaczycie🫣 mamy jeszcze wykupiona wycieczkę do Turcji na początku lipca...I też już jestem przerażona jak to będzie? Zapłacona zaliczka... dzieciaczki sie cieszą a ja się zastanawiam czy dam rade😭😭latalyscie w ciazy samolotem? Ja to nawet bałam się w długa podróż samochodem jechac🫣😜Ja z tych panikar🫣😛teraz to już trzecie dzieciatko to mam nadzieje, ze będę się mniej zamartwiała.. bo nawet mniej na to czasu🤣
My na czerwiec mamy wykupioną wycieczkę do Grecji. To już się zacznie drugi trymestr więc powinno być dobrze.
Dlatego też nie idę na L4 bo jak polecę. Także mam pod koniec czerwca wizytę u gina i może wtedy po urlopie pójdę na zwolnienie.
 
reklama
Do góry