reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Mnie za to bolą bez przerwy tylko raz mocniej a raz słabiej. Poza tym zero objawów, wgl nie czuję się jakbym była w ciąży 🤷🏻‍♀️ poprzednie dały mi w kości, miałam odrazu odrzucenia od jedzenia bo mi poprostu śmierdziało, a teraz nic.
 
Hej🙂Powiedzcie mi dziewczynki jak tam Wasze objawy? Ja to praktycznie nic...może trochę brzuch na dole pobolewa.. ale nawet piersi za bardzo nie bola..dziwne bo zawsze bolały. Dziś jadę na bete. Miłego dnia🙂
Mnie wczoraj dość mdliło, szybciej jakoś mam wrażenie, że mnie mdli niż w poprzednich ciążach... dzisiaj mniej i już schizuję

Nie. Nigdy. A teraz nawet piersią karmię ;)
Długo planujesz karmić?
Ja w poprzedniej ciąży też karmiłam, ale w pewnym momencie stało się to dla mnie potwornie irytujące, denerwujące jak tylko córka chciała cyca🫣 miałam przez to straszne wyrzuty sumienia...
 
Hej🙂Powiedzcie mi dziewczynki jak tam Wasze objawy? Ja to praktycznie nic...może trochę brzuch na dole pobolewa.. ale nawet piersi za bardzo nie bola..dziwne bo zawsze bolały. Dziś jadę na bete. Miłego dnia🙂
Mi teraz objawy już zelżały, odrzuca mnie jeszcze od niektórych produktów, ale nie jestem już taka śpiąca i pierwszy raz od 3tyg napiłam się kawy 😁
 
Mnie wczoraj dość mdliło, szybciej jakoś mam wrażenie, że mnie mdli niż w poprzednich ciążach... dzisiaj mniej i już schizuję


Długo planujesz karmić?
Ja w poprzedniej ciąży też karmiłam, ale w pewnym momencie stało się to dla mnie potwornie irytujące, denerwujące jak tylko córka chciała cyca🫣 miałam przez to straszne wyrzuty sumienia...
Ja teraz córkę karmię (gdzie ból okropny), tylko że ona w lipcu będzie miała 3 latka. Ta walka o odstawienie trwa już z pół roku, a uparciuch mały nie chce się poddać, także nie wiem kiedy u nas się uda 🙈

Wczoraj zaliczyłam wizytę, i oglądałam bobo. Prawie dwa centymetry kluski, na ten moment wszystko ok :)
Co do objawów mam dodatkowo permanentne mdłości 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20240424_101103.jpg
    IMG_20240424_101103.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry