reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy te testy coś oznaczają?

Wczoraj robiłaś strumieniowe o czułości 10? Dzisiejszy przynajmniej jeden jest chyba o czułości 20?

Jeśli się martwisz i masz wątpliwości, to wówczas faktycznie rozważ zrobienie badania z krwi na poziom betaHCG i po 48 ha je powtórz. Wówczas zobaczysz, czy przyrost jest prawidłowy. Jeśli tak, to się uspokoisz. :)
Wczorajszy jeden o czułości 10, to jest ten pink i był wykonany po południu. Ten o czułości 20 był z porannego moczu. Dzisiaj obydwa o czułości 20 🙂 mam nadzieję że jutro już będzie dokładniej widać na teście, bo na betę pójdę dopiero w poniedziałek a ciężko się uzbroić w cierpliwość, już bym chciała mieć powody do radości😏
 
reklama
Dziś nie mam wątpliwości 😁
 

Załączniki

  • IMG_4295.jpeg
    IMG_4295.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 64
Niby się mówi, że nie określa się przyrastania bety po ciemnieniu kreski, ale w sumie dalej te kreseczki są bardzo jasne i ja chyba bym na betę poleciała i zrobiła po 48h kolejna. 🙈 Ale ja to panikarz jestem. :)
 
Mocno, mocno trzymam kciuki.
Moje jaśniutkie, ledwo widoczne kreseczki (o których mąż mówił, że to chyba negatywne 🤣) dziś skończyły 2 lata i 2 miesiące. ;)

Ja mojemu narzeczonemu chciałabym się już pochwalić, ale jest za granicą i wraca za dwa tygodnie i nie wiem czy mówić mu przez telefon czy czekać 🙈
 
Ja mojemu narzeczonemu chciałabym się już pochwalić, ale jest za granicą i wraca za dwa tygodnie i nie wiem czy mówić mu przez telefon czy czekać 🙈
Ja bym poczekała :)
Mój mąż był w delegacji jak się teraz dowiedziałam o trzeciej ciąży i czekałam, aż wróci :) Fajnie to przeżywać razem, a nie tak osobno mimo wszystko :)
Ale rozumiem, że nie każdy jest w stanie wytrzymać :D
 
reklama
Ja bym poczekała :)
Mój mąż był w delegacji jak się teraz dowiedziałam o trzeciej ciąży i czekałam, aż wróci :) Fajnie to przeżywać razem, a nie tak osobno mimo wszystko :)
Ale rozumiem, że nie każdy jest w stanie wytrzymać :D
Ooo no to również gratulacje i dużo zdrówka😊
Dla mnie to wszystko jest takie nowe że patrzę na ten test i boję się że ta kreska zniknie 🤭
 
Do góry