reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Niestety muszę się pożegnać. Byłam właśnie na wizycie. Serduszko nie bije. W niedzielę mam się pojawić w szpitalu, także dzień matki będę miała smutny. To już 5 ciąża zakończona niepowodzeniem. Na szczęście mam jednego wspaniałego synka z poprzedniej ciąży. Życzę wam wszystkiego dobrego, bez żadnych komplikacji i stresów.
Strasznie mi przykro 😞
 
reklama
Niestety muszę się pożegnać. Byłam właśnie na wizycie. Serduszko nie bije. W niedzielę mam się pojawić w szpitalu, także dzień matki będę miała smutny. To już 5 ciąża zakończona niepowodzeniem. Na szczęście mam jednego wspaniałego synka z poprzedniej ciąży. Życzę wam wszystkiego dobrego, bez żadnych komplikacji i stresów.
Bardzo mi przykro 😞 trzymaj sie mocno 😞
 
Niestety muszę się pożegnać. Byłam właśnie na wizycie. Serduszko nie bije. W niedzielę mam się pojawić w szpitalu, także dzień matki będę miała smutny. To już 5 ciąża zakończona niepowodzeniem. Na szczęście mam jednego wspaniałego synka z poprzedniej ciąży. Życzę wam wszystkiego dobrego, bez żadnych komplikacji i stresów.
Bardzo mi przykro 😔 trzymaj się
 
Niestety muszę się pożegnać. Byłam właśnie na wizycie. Serduszko nie bije. W niedzielę mam się pojawić w szpitalu, także dzień matki będę miała smutny. To już 5 ciąża zakończona niepowodzeniem. Na szczęście mam jednego wspaniałego synka z poprzedniej ciąży. Życzę wam wszystkiego dobrego, bez żadnych komplikacji i stresów.
Przykro mi. Jeśli nie chcesz to oczywiście nie odpowiadaj ale czy mogę spytać na którym tygodniu się zatrzymało?
 
Dziewczyny, miewacie kłujące bóle brzucha czasem? U mnie od 2-3 dni się pojawiły, a dzisiaj to jakoś tak bardziej... I nie wiem czy panikować czy nie. W poprzednich ciążach kojarzę kłucie, ale bardziej po bokach, typowo od więzadeł. A teraz jakoś tak bardziej na środku 🙄
Chociaż już czekam u lekarza pod gabinetem, bo dzisiaj mam wizytę... Ale sobie wkręcam, że może za dużo nosiłam starsze dzieci czy coś...😬 wykituję nerwowo😩😫
 
Niestety muszę się pożegnać. Byłam właśnie na wizycie. Serduszko nie bije. W niedzielę mam się pojawić w szpitalu, także dzień matki będę miała smutny. To już 5 ciąża zakończona niepowodzeniem. Na szczęście mam jednego wspaniałego synka z poprzedniej ciąży. Życzę wam wszystkiego dobrego, bez żadnych komplikacji i stresów.
Bardzo mi przykro. Przytulam mocno
 
S
Dziewczyny, miewacie kłujące bóle brzucha czasem? U mnie od 2-3 dni się pojawiły, a dzisiaj to jakoś tak bardziej... I nie wiem czy panikować czy nie. W poprzednich ciążach kojarzę kłucie, ale bardziej po bokach, typowo od więzadeł. A teraz jakoś tak bardziej na środku 🙄
Chociaż już czekam u lekarza pod gabinetem, bo dzisiaj mam wizytę... Ale sobie wkręcam, że może za dużo nosiłam starsze dzieci czy coś...😬 wykituję nerwowo😩😫
Noszenie dziecka na pewno nie pomogą. Pamiętam że szwagierka miała bardzo dużo dolegliwości jeśli chodzi o ból, kucie czy stawianie się brzucha, a wszystko przez to że dużo nosiła młodego.
 
Właśnie przyszły mi wyniki z krwi i okazuje się, że mam kiepską morfologię 🙄 na dodatek CMV IgG i IgM reaktywne. Reszta na szczęście w porządku 🙂
Cmv IgG u mnie wynosi 701, natomiast przy CMV IgM mam wpisane ze wynik niejednoznaczny i należy powtórzyć, identycznie miałam w poprzedniej ciazy, lekarka mówiła że wynik jest ok
 
reklama
Do góry