reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Mi dziś przeszły wszystkie objawy, nawet piersi nie bolą, wiec oczywiście schizuje 🤣 Do wizyty jeszcze tydzień. Dziś przyszedł nam oczyszczacz powietrza, niech trochę pomieli tym powietrzem w domu.
O to dokładnie jak u mnie🫣dzwonię dziś do męża i mówię właśnie, że dziś to już w ogóle nie czuje, że jestem w ciazy. A który masz tydzień? Ja też za tydzień wizyta a dokładnie w następną środę.
 
reklama
Ginekolog kazał mi zgłosić się do zakaźnika 🙄 najpierw zrobię tą awidność i zobaczę co dalej. Chyba muszę zmienić lekarza bo on mnie tylko stresuje.
No niestety ten wirus jest niebezpieczny więc myślę, że dobrze robi. Ja w pierwszej ciazy miałam taka sytuacje(ale się nastresowalam) ale na szczęście awidnosc wyszła wysoka..
 
Pewnie :) Kupiliśmy z polecenia brata, on mieszka w Katowicach i mówi że i smog im pięknie wyłapuje i na wiosnę bardzo pomaga dzieciakom z alergiami, więc stwierdziliśmy że w sumie skoro już długo o tym myślimy to akurat przed dzieciakiem kupimy co by czystością oddychał :D
Ja muszę zakupić na wiosnę, a kompletnie się nie znam więc będę bardzo wdzięczna ☺️
 
Oj powiem Wam dziewczynki, że u mnie brak mocy. A ciągle muszę być niestety na najwyższych obrotach..marze żeby odpocząć, posiedzieć trochę w domu..ale na razie nie mogę.. jeszcze miesiąc muszę się pomęczyć.. w ogóle tak jak wy też ma te zadyszki, nawet jak czasem szybko gadam🫣przerażające.. już się odzwyczaiłam od tych dolegliwości ciążowych.. a to dopiero początek...strach się bac😅
 
No niestety ten wirus jest niebezpieczny więc myślę, że dobrze robi. Ja w pierwszej ciazy miałam taka sytuacje(ale się nastresowalam) ale na szczęście awidnosc wyszła wysoka..
A miałaś jeszcze jakieś dodatkowe badania po awidności? Moja też wyszła wysoka i mam się nie martwić, ale jeszcze będziemy omawiać na wizycie dodatkowe badania.
 
Oj powiem Wam dziewczynki, że u mnie brak mocy. A ciągle muszę być niestety na najwyższych obrotach..marze żeby odpocząć, posiedzieć trochę w domu..ale na razie nie mogę.. jeszcze miesiąc muszę się pomęczyć.. w ogóle tak jak wy też ma te zadyszki, nawet jak czasem szybko gadam🫣przerażające.. już się odzwyczaiłam od tych dolegliwości ciążowych.. a to dopiero początek...strach się bac😅
Który masz tydzień? Ja też jeszcze 3 tyg i mówię "nara" pracy. Wczoraj jak i dziś ratowałam się otwartym oknem. Coś od niedzieli robi mi się słabo w zamkniętych pomieszczeniach 😬
 
Oj powiem Wam dziewczynki, że u mnie brak mocy. A ciągle muszę być niestety na najwyższych obrotach..marze żeby odpocząć, posiedzieć trochę w domu..ale na razie nie mogę.. jeszcze miesiąc muszę się pomęczyć.. w ogóle tak jak wy też ma te zadyszki, nawet jak czasem szybko gadam🫣przerażające.. już się odzwyczaiłam od tych dolegliwości ciążowych.. a to dopiero początek...strach się bac😅

Dokładnie to samo. A jak mam wejść do biura na drugie piętro to jak wejdę myślę że płuca wypluje. Masakra. Nigdy nie jeździłam winda, ale teraz to już muszę 😝
Ja mam teraz 11+1 i też z miesiąc.
Od 13.06-26.06 mam urlop, a 27.06 wizytę i już chyba wezmę L4. Wtedy będzie 16+3.
Kurcze należy się to trzeba korzystać.
W pierwszej ciąży poszłam w 5,5 miesiącu a powróciłam gdy mały miał 5 miesięcy. Teraz stwierdziłam, oo nie już tak nie dam się zrobić. Wszystkie po 7-8 miesięcy na zwolnieniu i rok z dzieckiem. A ja mam się przemęczać? Nikt mi medalu nie da.
Także z końcem czerwca bay, bay.
 
reklama
No niestety ten wirus jest niebezpieczny więc myślę, że dobrze robi. Ja w pierwszej ciazy miałam taka sytuacje(ale się nastresowalam) ale na szczęście awidnosc wyszła wysoka..
Tak, wiem że jest niebezpieczny ale wg mnie dobry ginekolog zna odpowiednie postępowanie, a nie wysyła od razu do zakaźnika 🙄 zrobię tą awidność, a jak będzie niska to się wtedy zacznę stresować.
 
Do góry