reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych maluszków :)

reklama
U nas będzie Zuzia :) mąż przy poprzedniej ciąży marzył o Zuzi- wyszedł Tomek
laugh.gif
więc teraz jak się tylko dowiedział że będzie dziewczynka, to zadzwonił do mojej mamy pochwalić się, że w końcu będzie miał Zuzię
biggrin.gif
a nasz Tomek nawet lalkę, którą dostał 2 lata temu nazwał Zuzia(może coś pamięta z tego brzucha
shocked.gif
) i nie chce słyszeć o innym imieniu..
 
U nas po wielu rozważaniach zakończonych już ostatecznie w lipcu, będzie Patrycja :)
Imię nie za długie (mamy długie nazwisko), ma przyjemne zdrobnienie, nie znamy żadnej nielubianej Patrycji, w rodzinie też nie ma takiej dziewczynki :), oraz nie jest na pierwszych miejscach popularności w ostatnich latach, więc na "wołanie na podwórku" nie odpowie tłum dziewczątek :)))
Gdyby jednak lekarz się kilka razy pomylił i na świat przyjdzie chłopczyk to chcę Tadeusza :) Bo tak miał na imię dziadek mojego M, szalenie porządny i bardzo szanowany człowiek...
Co do dziewczynki imię żadnej z naszych babć współcześnie mi "nie pasuje" (Stanisława, Eugenia, Kazimiera i Helena) noo Helenka byłaby ok, ale tu wyszłyby inne konflikty rodzinne na wierzch... więc odpada
 
reklama
Do góry