reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolaktaza - opinie

Kropelki Kolaktaza zmniejszyły nieprzyjemne dolegliwości trawienne u mojego synka. Już po pierwszej aplikacji dziecko poczuło ulgę, nie prężył się, nie płakał i spał spokojnie. Kropelki są bardzo słodkie, jakby rozpuszczony w wodzie miód, lekko piekące w język. Dziecko nie wyczuwa tego smaku i chętnie wypija kropelki. Mała, 10 ml buteleczka jest poręczna i z łatwością można wkroplić odpowiednią dawkę środka. Kropelek nie trzeba trzymać w lodówce. Buteleczkę należy zużyć w ciągu 3 tygodni, przy czym jedna dawka to 4 krople więc nie jest to trudne. Minusem jest cena około 30 zł, ale zdrowie dziecka jest przecież najważniejsze i uważam że warto zainwestować w te kropelki. Produkt rzeczywiście działa, synek wyraźnie się uspokoił, nie cierpi z powodu wzdęć, kupki też zaczynają normalnie wyglądać. Ciesze się,że mogłam przetestować ten środek i na pewno będę go jeszcze jakiś czas podawała synkowi.
 
reklama
Dzięki Wam miałam szansę przetestować nowy produkt KALAKTOZA.
Próbowałam już różnych preparatów.Jedne droższe drugie tańsze,ale nie skuteczne.
Po zastosowaniu Kalaktozy dziecko szybciej się wyciszało,a kolki to u nas standard.
Preparat pomaga już po kilku minutach.
Bardzo serdecznie polecam KALAKTOZĘ mamą,które borykają się z kolkami swoich dzieci.
Po prostu mamy kupcie KALAKTOZĘ.:-D
 
Jakis czas temu otrzymalismy do testowania preparat na kolke KOLAKTAZA. Wczesniej mojemu synkowi podawalam inne 2preparaty ktore okazaly sie nie skuteczne. Kolaktaza dziala! POLECAM!
 
Jakis czas temu otrzymalismy do testowania preparat na kolke KOLAKTAZA. Wczesniej mojemu synkowi podawalam inne 2preparaty ktore okazaly sie nie skuteczne. Kolaktaza dziala! POLECAM!
 
Paczka przyszła nie naruszona. Kolaktaza sprawdzila sie i u nas. Malutki nie prezy sie i jest spokojniejszy. Dziekujemy:)
 
Kolaktazę dałam swojej kuzynce, której Synek ma kolki. Moja Córcia już całe szczęście na nie nie cierpi. Kuzynka podaje kropelki Synkowi już dwa tygodnie i zauważyła, że Synek mniej płacze, jest bardziej spokojny i wyciszony. Tak więc efekt jest widoczny - kolki zmniejszyły się lub ustąpiły - póki co ciężko jeszcze to stwierdzic tym bardziej że Maluszek nam tego nie powie. Dziękuję w imieniu Ani za podarunek w postaci kolaktazy. Kuzynka na pewno będzie z niej korzystac i podawac swojemu Synkowi. Serdecznie pozdrawiamy:)
 
Miłym zaskoczeniem było dla mnie kiedy otworzyłam przesyłkę i zobaczyłam co otrzymałam.

Producent piszę:"...łagodzi tymczasowe problemy z trawieniem i pomaga skrócić godziny płaczu wywoływane dolegliwościami kolkowymi...
Mój synek (dwa miesiące)kolek nie ma na szczęście,ale miał parę dni,że od rana marudził,płakał przy robieniu kupki,nie chciał spać tylko się
prężył.Dałam mu wtedy cztery kropelki kolaktazy do mleczka i jak ręką odjął dolegliwości minęły.Potem długo i spokojnie spał.

Zalety Kolaktazy:
*można stosować od pierwszych dni życia
*nie zmienia smaku mleka
*jest bardzo skuteczna
*dobrze się wkrapla kropelki do mleka,nie przedawkuje się

Wady:
*trochę drogie za 10 ml ok 24 zł
 
Otrzymałam do testów kolaktazę i byłam przekonana, że tym razem też nam nie pomoże, że to kolejny lek na kolkę, który nie działa i nie przynosi widocznych efektów. Po zastosowaniu zaobserwowałam, że moje dziecko jest spokojniejsze, mniej krzyczy, lepiej śpi i nie pręży się jak wcześniej. Może kolka całkiem nie zniknęła, ale myślę, że potrzebny jest tu jednocześnie czas i kolaktaza, która pomaga. Warto wypróbować ten lek i samemu przekonać się o jego działaniu, polecam.
 
Większość kropelek potrzebuje dużo czasu by zaczęły działać, tu też jest jakiś czas oczekiwania, ale na pewno mniejszy niż w ostatnich kropelkach jakich używałam. Są pomocne przynajmniej ręce nie opadają aż tak. A mając już starszego syna, który zazdrosny i dziecko płaczące walczące z kolkami jest czasem ciężko, więc mogę serdecznie polecić te kropelki.Kolki poszły papa, dziecko pije bez problemu.
 
reklama
Dziękuję za możliwość przetestowania krople Kolaktoza, jest to bardzo dobry produkt dla niemowląt, działa błyskawicznie, bardzo pomógł mojej Julci, problem z kolkami minął, dobrze śpimy już w nocy :) <3
 
Do góry