reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolaktaza - opinie

Dzięki portalowi mieliśmy przyjemność wypróbować Kolaktazę i szczerze przyznam, że jestem zachwycona jej działaniem. Synek miewał kolki dość często, nic nie pomagało, jednak po zastosowaniu Kolaktazy pożegnaliśmy się z kolkami i nieprzespanymi nocami.
Polecam.
 
reklama
Witam,
dziękuję za możliwość wypróbowania kropli Kolektaza :). U nas kolka to niestety codzienność =/ Córcia zmaga się z nimi praktycznie codziennie. Płacz, prężenie, bolesne "baczki" - na te kolkowe bolączki próbowaliśmy już chyba wszystkiego i otrzymałam kropelki :) - podchodziłam do nich trochę sceptycznie - myślałam kolejne "cudo", które pewnie nie bardzo pomoże. I po paru aplikacjach stwierdzam, iż kropelki jej pomagają i jej cierpienie jest znacznie mniejsze :) co mnie cieszy, że choć odrobinkę mogę jej pomoc na bolący brzuszek.
 
Witam,
I moja córka miała przyjemność wypróbować kolaktazę. Produkt rzeczywiście zadziałał, mała była pogodniejsza, gdyż brzuszek już nie bolał. Zmniejszyły się kolki, dzięki czemu córka przesypiała większą część nocy, co wpływało na Jej sampopoczucie w ciągu dnia. Produkt godny polecenia.
 
No i po kłopocie. Kropelki są bardzo pomocne. Nie rozumiem mam, które nie chcą pomóc swoim maluchom i nie chcą podawać pomocnej ręki w postaci np kropelek. Polecam produkt bo mała naprawdę wypoczywa,
 
Do góry