reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciąża po bliżniakach i CC

Mnie się bardzo marzy kolejna ciąża...:)) ale za jakieś 5-8 lat:)) oczywiście jak będzie mnie na to stać ale .... może być ciężko z trójeczką...o ile to by nie była znów ciąża bliźniacza! chodziłabym chyba na monitoring cyklu...aby sprawdzić, czy nie ma podwójnej owulacji:))
 
reklama
witam
bliźniaki mają prawie 12 lat...
chcieliśmy miec jeszcze jedno dziecko...na początku baliśmy się że może być powtórka z rozrywki...jednak zaryzykowaliśmy...
w 9tc z usg cięzko było odczytać hmmm że tak powiem ile mieszkańców mieszka we mnie...a było podejrzenie a ciążę bliźniaczą a nawet i wieloraczą,....byliśmy trochę w szoku..
jendak po 2 tyg od 1 usg..lekarz potwierdził ...ciąża pojedyńcza....choć mogła być podwójna....tego nie wiem i dowiem się nigdy...
 
no właśnie tego się obawiam... że kolejna ciąża też mogłaby być ciążą bliźniaczą...trojaczą...no i pewnie nawet przy monitoringu cyklu/owulacji nie ma pewności czy będzie to na pewno ciąza pojedyncza.

Ogromne gratulacje dla Ciebie Venicee:)
 
Mama290- ty to masz powera :-) pomijając fakt warunków bytowych to jednak sporo roboty jest.

Mnie takie myśli krążą po głowie, ale teraz jak moi się zrobili strasznymi łuzami- wszędzie się wspinają, wszystko wywalają byle tylko burdel zrobić to nie ja dziękuję!!!!
 
Sylha - no nie mów, że aniołeczki Ci dokazują ;-) Kto jak kto, ale Ty byś jeszcze czwórkę ogarnęła, a w międzyczasie umyła okna i uszyła firanki ;-p
 
Venicee nie strasz ;-) mnie w kryzysowych momentach zawsze ratuje myśl, że potem to już z górki :-) byle do 3 lat dotrwać. A tu takie straszne wieści ;-)
 
Ja mam trójeczkę i w zupełności nam wystarczy, więcej dzieci mieć nie planuję. Okres ciąży i pojedynczej i podwójnej nie wspominam najlepiej, dla mnie to nie był super czas, ale uśmiechy moich bąbli sprawiają że o tym zapomniałam a po drugie uważam że na więcej dzieci mnie nie stać, ale kibicuję tym z Was które chcą mieć więcej pociech:-):-D
 
Ja też mam już komplet:)Obie ciąże bardzo dobrze wspominam tak samo jak porody,wszystko od początku do końca przebiegało bez komplikacji.Pierwszy synek to było dziecko anioł,do czasu:)teraz ma 2 lata i zaczyna pokazywać co potrafi,bliźniaki dały trochę w kość ale się tym nie zrażam.Tutaj w Irlandii moglibyśmy mieć kolejne dziecko a nawet dzieci i spokojnie,bez wyrzeczeń dalibyśmy sobie radę ale jak starszy synek będzie szedł do szkoły to wracamy do polski a tam przyszłość niepewna i chyba raczej nie byłoby nas stać na kolejne dziecko więc kończymy produkcję:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
reklama
Venicee nie strasz ;-) mnie w kryzysowych momentach zawsze ratuje myśl, że potem to już z górki :-) byle do 3 lat dotrwać. A tu takie straszne wieści ;-)

a czemu bym miała straszyć
ot życie pokazuje jak jest...
noi sprawdza sie...małe dzieci mały kłopot...duże dzieci duży kłopot...
 
Do góry