reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wrocławia

reklama
hej dziewczyny też jestem z Wrocławia udzielam się na Październik 2009 ja będę rodzić na Kamińskiego 3lata temu rodziłam na brochowie tak sobie było .Może jest tu jakaś przyszła mama z Grabiszyńskiej lub okolic
 
Czy wykupienie położnej na Kamińskiego jest równoznaczne z gwarancją miejsca w szpitalu? Wiecie coś o tym?
Nie. Ale jeśli masz akcję porodową to nie ma prawa nikt Cie odesłać, tak mi powiedziały położne zarówno z Kamieńskiego jak i z Brochowa. Jeśli ktoś spróbuje trzeba prosić o odmowę przyjęcia na pismie, nikt nie weżmie odpowiedzialności za odesłanie rodzącej na rajd po szpitalach. A z połozna na kamienskiego jest tak, że dzwonisz do niej z domu jak się zaczyna i ona instruuje czy juz jechać czy nie, jeśli nie ma w tym czasie dyzuru to dojedzie jak już bedziesz przyjęta do szpitala. Położną opłaca się po porodzie więc nie machamy na IP umową co nam otwiera furtkę do szpitala. także umówiona połozna nie gwarantuje przyjęcia do szpitala ale musimy być twarde i walczyć o swoje!;-)
 
Paulinka na Krzemienieckiej mieści się na terenie stacji Petrochemia Płock. Nie jest widoczna od ulicy, trzeba wjechać na stację i na jej tyłach łatwo już znajdziecie hurtownie.
Julaszka pisała natomiast o Paulince na Lotniczej, ten punkt faktycznie znajduje się niedaleko hali Tecza, w budynku w którym z jednej strony jest Biedronka z drugiej Rossman a Paulinka ma osobne wejście od ulicy.


dzieki Gracjanka - byłam na Lotniczej jak na razie ale tam maleńki ten sklepik a nastawiałam sie na hurtownie duza - no ale w sumie wybor nie był taki mały - kupiłam pare ciuszków

ale na Krzemienickiej jeszcze musze byc:-p

a co do szpitali to czy któras z Was Panie drogie:-) zamierza rodzić na Chałubińskiego?:confused:
 
a ja na Kamieńskiego (oby do poniedziałku)
jakoś sie tak układa, że strasznego tłoku nie zrobimy :) każda inaczej wybiera
trzymam kciuki, żeby każda z nas trafiła tam gdzie chce
 
dziewczyny z Wrocławia prosze o podpowiedź...

gdzie we Wrocławiu kupić nidrogi stanik do karmienia i zeby mozna było przymierzyć...
bede wdzieczna za każda podpowiedź...
 
reklama
Do góry