reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Pietrusinska ale dziewczynka :) gratulacje!

Martusia, Gosia gratulacje:)

A z takich ciekawostek to mi w czas porodu wpisali I faza 5minut, II faza 10minut, na porodówce w sumie byłam chyba 1,5h od 3 cm do porodu, nie liczę szycia potem etc...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Skrzat mi wpisali ciecie z wyboru takze wiesz.. Ani slowa o inkubatorze spadku tetna a o kleszczach to juz wogole

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Dziewczyny to jest nic.... Ja mam od wczoraj pełną szpitalną dokumentacje w domu, bo mąż odebrał w siedzibie dyrekcji szpitala. To prokurator powinien tam chyba wejść. Ani słowa o chwycie Kristellera, rozejściu blizny, pęknięciu macicy, zamartwicy, reanimacji dziecka. NIC NIC NIC! Tylko na wypisie wspomniane rozejście blizny, no bo na drugi dzień po moim porodzie mąż był i zwrócił im uwagę na to, że nic nie ma, ale przebiegu porodu już nie poprawili.
Wg tych papierów dziecko całe i zdrowe. Tylko wspomniane, że przewieziony do innego szpitala. Punktów też nie ma.
 
To na moim wypisie przy dziecku napisane ze dziecko dokarmiane ja sie pytam ku...rczę kiedy???


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Na wypisie moim jest ze poród vacum - zagrożenie życia płodu, spadek tętna, wiec tyle chociaż wpisali.

Joasia zgłosiłaś gdzies to? Ja bym nie odpuściła.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat narazie nie mam do takich rzeczy głowy. Ale może jak sie wszystko uspokoi i wrócimy do normalnego życia to będziemy myśleć co robić, bo bez echa nie możemy tego zostawić.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
Najgorsze wlasnie to sie szarpać z nimi bo zazwyczaj to walka z wiatrakami.
U mnie w wypisie na szczęście wszystko jak trzeba. Tylko dziwne ze u mnie w wypisie wpisane Vacum extr. i zielone wody a u Małej w wypisie wpisane czysty płyn owodniowy. Bez sensu to przecież
Dziewczyny które rodziły SN mam pytanie, po nacięciu ile czasu byłyście szyte? U mnie to trwało bardzo krótko a byłam nacięta w 3 miejscach. Jak mówiłam mu ze ma mnie zszyć ładnie to sie głupio śmiał baran jeden
 
reklama
Mi powiedziano w szpitalu ze kontrola za 6tyg u ginekologa ale jak pojechałam na IP z problem który opisywałam na wątku zamkniętym to lekarz kazał mi iść natychmiast bo stwierdził ze po 2 tyg trzeba iść na kontrole. Nie wiadomo kogo słychać.

Mi wlasnie chodzi o blizne w środku. Na zewnątrz jest ok ale w środku takie zgrubienie mam. Aż mnie wzdryga jak mam tam dotykać :-/
 
Do góry