reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tani wózek? Sensacja cenowa

reklama
Dziecko przyjdzie na świat na początku listopada. Pytanie czy potrzebna będzie spacerówka od razu, czy można kupić ją na wiosnę, lato? I czy ta amortyzacja jest ważna? Slyszałem, że KraftKinder są nieco tańsze, a przyzwoitej jakości. Jakie macie zdanie? Czy coś innego polecicie?
 
Dziecko przyjdzie na świat na początku listopada. Pytanie czy potrzebna będzie spacerówka od razu, czy można kupić ją na wiosnę, lato? I czy ta amortyzacja jest ważna? Slyszałem, że KraftKinder są nieco tańsze, a przyzwoitej jakości. Jakie macie zdanie? Czy coś innego polecicie?
Będzie potrzebna, gdy dziecko wyrośnie z gondoli lub zacznie siadać.
 
Dziecko przyjdzie na świat na początku listopada. Pytanie czy potrzebna będzie spacerówka od razu, czy można kupić ją na wiosnę, lato? I czy ta amortyzacja jest ważna? Slyszałem, że KraftKinder są nieco tańsze, a przyzwoitej jakości. Jakie macie zdanie? Czy coś innego polecicie?
ja przy ostatnim dziecku miałam kinderkrafta 2w1, gondola zmieniała się w spacerówkę. Dla mnie wózek był świetny i zrobiłam deal życia, bo kupiłam go za 350zl bez żadnych śladów użytkowania 😁
Ja jestem taka,że nie wydaje dużych pieniędzy na rzeczy, które nie są tego warte. Wiadomo fotelik czy buty się do tego nie wliczają, ale wózek? Szkoda mi wydawać tysiące na wózek.
 
Dziecko przyjdzie na świat na początku listopada. Pytanie czy potrzebna będzie spacerówka od razu, czy można kupić ją na wiosnę, lato? I czy ta amortyzacja jest ważna? Slyszałem, że KraftKinder są nieco tańsze, a przyzwoitej jakości. Jakie macie zdanie? Czy coś innego polecicie?
Urodziłam dziecko w listopadzie, jeszcze nie korzystałam ze spacerówki ;-)
 
Dziecko przyjdzie na świat na początku listopada. Pytanie czy potrzebna będzie spacerówka od razu, czy można kupić ją na wiosnę, lato? I czy ta amortyzacja jest ważna? Slyszałem, że KraftKinder są nieco tańsze, a przyzwoitej jakości. Jakie macie zdanie? Czy coś innego polecicie?
To zależy. Czy chcesz kupić samą gondolę czy zestaw 2w1.

A jak jedziesz to lubisz, jak Cię telepie, czy jednak jak coś lagodzi wstrząsy? Amortyzacja w zimie jest mega ważna.

Co na te wszystkie rozwazania mowi Twoja partnerka?

Jestem ciekawa co zrobisz jak zobaczysz ceny fotelików 😅
 
Dziecko przyjdzie na świat na początku listopada. Pytanie czy potrzebna będzie spacerówka od razu, czy można kupić ją na wiosnę, lato? I czy ta amortyzacja jest ważna? Slyszałem, że KraftKinder są nieco tańsze, a przyzwoitej jakości. Jakie macie zdanie? Czy coś innego polecicie?
Noworodek w wózku bez amortyzacji jest po prostu w niebezpieczeństwie nawet na równej kostce brukowej. Ale różne modele wózków mają różną tę amortyzację i to już od rodziców i ich potrzeb zależy jak bardzo miękki wózek potrzebują.

Możesz kupić najpierw wózek, który jest tylko głęboki (z gondolą). Można też kupić spacerówkę rozkładaną na płasko z tzw. miękka gondolą. Chociaż szczerze mówiąc akurat dla zimowego dziecka to nie wiem, czy w tej miękkiej gondoli będzie miejsce na śpiwór wystarczająco ocieplający. Ale na rynku jest mało wózków głebokich a jeszcze mniej miękkich gondol. Rynek zdominowany jest przez wózki 2w1. Co do ich praktyczności to trudno przewidzieć. Mi przy pierwszym dziecku wózek 2w1 służył prawie do przedszkola, przez cały okres wozkowania - chociaż jak dziecko miało 1,5 roku to kupiłam też lekką spacerówkę na podróże (ale wolałam używać duży wózek). Ale przy kolejnym dziecku przestałam mieć miejsce w bagażniku samochodu i szybko zmieniłam na małą spacerówkę. Mnóstwo kobiet kupuje inna spacerówkę, bo nie podoba im się jak dziecko siedzi w tej od wózka 2w1.

Akurat przy listopadowym dziecku wg mnie fajnie byłoby, żeby duza spacerówka posłużyła jeszcze przez jesień i zimę, gdy dziecko będzie miało rok-poltora. Ale jeśli trzeba będzie wózek codziennie wkładać do auta, np. żeby dojechać do żłobka, to może być nie warte męki.
 
Ja miałam spacerówkę z KinderKrafta i to była porażka. Nie polecam. Ale może te z zestawu 2w1 lepiej się sprawdzają.
 
reklama
Kinderkraft generalnie malo rzeczy na dobrych. Trudno tworzyc tańsze zamienniki innych produktów i zachowywać jakosć 😅

W sensie nie najgorzej, ale bez porównania do oryginałow. Przejechalam sie na tym juz killa razy.
 
Do góry