reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowy facelle - interpretacja [emoji1317]

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Hej,
Czy waszym zdaniem testy facelle (paskowe) nie są przekłamane trochę?
Na nich druga kreska jest zawsze widoczna tylko baaaaardzo słaba.

Mam wrażeniem ze w tych testach ta druga kreska jest widoczna nawet przed zetknięciem z moczem ...

PS. Podchodzę do tego mocno na chłodno. Mam za sobą dwa poronienia ale jak używałam tych testów to byłam w ciazy i kreski były widoczne.
Czytałam, ze właśnie te testy mocno przekłamują.

Dzięki za Wasze opinie.


IMG_0880.JPG
 
reklama
Rozwiązanie
Ty tez miałaś straty wcześniej?jesli mogę zapytać...

Mądre słowa lekarza [emoji1303]
Mialam ciaze biohemiczna...testy pozytywne...bety wtedy nie robilam..ja na 100%sie juz nastawilam ze jestem w ciazy...juz nawet w pracy dziewczynom powiedziałam....az pewnego dnia w nocy gdy poszlam siusiu zobaczylam krew...moj noe mogl mnie uspokoic w taki wpadlam placz...w ciągu 15min juz bylam na oddziale...do konca mialam nadzieje ze jednak bedzie ok..
Teraz naprawde mialam mega stres przed skorzystaniem z toalety:D
Moj lekarz wgl jest spoko....co wizyte powtarza bym nie czytala internetow..tylko mam dzwonic w razie wątpliwości.
reklama
Po tylu dniach spóźnienia, kreski byłyby id razu i to grube ,powinnaś udać się do lekarza ,a nie patrzeć na test po godzinie
Tak,wiem, tylko że ten cykl jest inny niż miałam do tej pory. Tydzień po owu miałam b.duzo śluzu płodnego i to tak ze 3 dni a teraz od kiedy mi się spóźnia okres mam taki biały rozciągliwy śluz , i odczuwam delikatny ból w podbrzuszu i plecach. Dodaje zdjęcie dzisiejszego testu. Taki cień wyszedł po 10 minutach. Jest iskierka nadziei 😀 w piątek lecę na betę i będzie wiadomo 😊IMG_20210629_094632.jpg
IMG_20210629_094632.jpg
 
Tak,wiem, tylko że ten cykl jest inny niż miałam do tej pory. Tydzień po owu miałam b.duzo śluzu płodnego i to tak ze 3 dni a teraz od kiedy mi się spóźnia okres mam taki biały rozciągliwy śluz , i odczuwam delikatny ból w podbrzuszu i plecach. Dodaje zdjęcie dzisiejszego testu. Taki cień wyszedł po 10 minutach. Jest iskierka nadziei 😀 w piątek lecę na betę i będzie wiadomo 😊Zobacz załącznik 1288568Zobacz załącznik 1288568
Cykle mają prawo być różne.. organizm to nie maszyna.

Wszystkie nietypowe objawy przed pozytywnym testem to nie są objawy zwiastujące ciążę. Póki nie ma bety w organizmie, nie wie, że jest w ciąży.

Zrób betę jak piszesz. Będzie wiadomo co i jak.

Jeżeli w instrukcji nasz czas odczytu 10 minut to spoko. Jeżeli krótszy, to ten wynik jest nieważny.
 
Tak,wiem, tylko że ten cykl jest inny niż miałam do tej pory. Tydzień po owu miałam b.duzo śluzu płodnego i to tak ze 3 dni a teraz od kiedy mi się spóźnia okres mam taki biały rozciągliwy śluz , i odczuwam delikatny ból w podbrzuszu i plecach. Dodaje zdjęcie dzisiejszego testu. Taki cień wyszedł po 10 minutach. Jest iskierka nadziei 😀 w piątek lecę na betę i będzie wiadomo 😊Zobacz załącznik 1288568Zobacz załącznik 1288568
Ten test jest nieważny, skoro blada kreska pojawila się po 10minutach. W tych testach facelle często uwidacznia się kreska testowa, a gdy jest ciąża pojawia się wyraźna kreska a nie taka ledwo widoczna.
 
reklama
Do góry